Į pradinį puslapį LIETUVOS GYVŪNŲ GLOBOS DRAUGIJOS KAUNO SKYRIUS

Mūsų adresas: Mūsų rekvizitai:
Miško g. 2-2, Kaunas
Gyventojus prašome kreiptis į mūsų būstinę - Miško g. 30-4
tel/fax. (8~37) 225265
Informacija mob. t. (8~687) 70451
el. paštas: karolismasilionis@yahoo.com
Įmonės kodas: 135613245
a/s LT517300010002253030
AB "Swedbankas", b.k.: 73000


GLOBIS TOBUTIS arba TOBIS GLOBUTIS

Globis tobutisGyvūnų prieglaudoje pastatytas naujas unikalus statinys - paminklas šuniui, nukentėjusiam nuo žmogaus abejingumo. Šis 6,5 metrų aukščio, 6,30 metrų ilgio ir 3,3 metrų pločio statinys atrodo kaip šuo su senbernaro galva, rotveilerio snukiu, baseto ausimis ir takso kojomis. Globis tobutis Statinio viduje yra gražus židinys, stalo teniso stalas, apie kurį pastatyta 20 kėdžių. Šiame statinyje skaitomos paskaitos gyvūnų mylėtojams, šunų dresuotojams, o švenčiu metu - vaišinamasi.
Didžiausia šventė - šv. Pranciškaus diena, sutampanti su Tarptautine gyvūnų globos diena. Tą dieną gyvūnų prieglaudoje apsilanko apie 300 gyvūnų mylėtojų, ypač daug - mažų vaikų bei jaunų moksleivių. Šventės proga čia vyksta įvairūs renginiai, kuriuose dalyvauja ir miesto valdžios atstovai, svečiai iš įvairių Lietuvos miestų, Anglijos Karališkosios gyvūnų globos draugijos ir t.t.
Gyvūnų prieglaudos kieme yra įrengta krepšinio aikštelė, kurioje dažnai žaidžia moksleiviai, atvykę pavedžioti prieglaudoje gyvenančių jaunų šunelių.
2001 metais, kai buvo atidengtas šuns paminklas - pastatas, šventėje dalyvavę vaikai rinko jam vardą, savo pasiūlymus rašydami ant lapelių. Suskaičiavus vardus paaiškėjo, jog daugiausia vaikų siūlė Globio ir Tobio vardus. Buvo nutarta šį neįprastą paminklą pavadinti Globiu Tobučiu arba Tobiu Globučiu. Įdomu, kad šiuos rinkimus ir pačią šventę filmavo net keturios Lietuvos televizijos. Po šventės Tobį Globutį aplankė Lietuvos Gineso rekordų registruotojai, pripažinę jį vienu iš didžiausių " šunų" Lietuvoje.

P.S. Šiuo metu, kai prieglauda uždaryta, Tobis Globutis liūdi vienas ir nežino koks jo likimas laukia? Gal net mirtis buldozerio pagalba...Atgal