Į pradinį puslapį LIETUVOS GYVŪNŲ GLOBOS DRAUGIJOS KAUNO SKYRIUS

Mūsų adresas: Mūsų rekvizitai:
Miško g. 2-2, Kaunas
Gyventojus prašome kreiptis į mūsų būstinę - Miško g. 30-4
tel/fax. (8~37) 225265
Informacija mob. t. (8~687) 70451
el. paštas: karolismasilionis@yahoo.com
Įmonės kodas: 135613245
a/s LT517300010002253030
AB "Swedbankas", b.k.: 73000


KAČIŲ NAMELIS

Kačių namelis Kačių namelis Tais pačiais, 2001 metais, Gyvūnų prieglaudoje pastatytas naujas ir patogus kačių namelis, kuriame yra du atskiri voljerai suaugusioms katėms ir kačiukams. Kadangi namelio langai apkalti vielos tinklu, tai šiltu metų laiku jie atidaromi, ir gyvūnai gali kvėpuoti tyru oru. Voljerų grindys išklotos cinkuota skarda, o ant jos uždėtos medinės grotelės. Valant patalpas grotelės pakeliamos ir lengvai išvalomos bei dezinfekuojamos grindys. Ant namelio sienų yra įrengtos plačios lentynos, o ant jų pridėta daugiausia iš vytelių pintų specialių gultų katėms. Įdomiausia stebėti mažus kačiukus, prie kurių voljero dažnai sutiksi mažuosius prieglaudos lankytojus.
Kadangi kačių buveinė turi būti ne arčiau kaip 40 metrų nuo šunyno, tai šį kačių namelį pastatėme reikiamu atstumu ir taip, kad nei šunys, nei katės vieni kitų nematytų ir nekeltų triukšmo.
Atvežtieji gyvūnai 5 dienas laikomi karantine. Tik po to juos gali išsirinkti kiekvienas pageidaujantis gyvūnų mylėtojas. Jauni kačiukai ir vidutinio amžiaus katės dažnai susilaukia naujų šeimininkų, o sergantys nepagydomomis ligomis bei seni gyvūnai numarinami be skausmo, naudojant preparatą dolethal.

P.S. Labai gaila, bet ir kačių namelis, kaip ir Tobis Globutis rymo, laukdamas savo likimo...Atgal