Šunų mylėtojams ir profesionalams

Bimas.lt logo

Paieška:

Baigė mokslus dešimtoji šuniuko auginimo ir auklėjimo mokyklėlės laida

2017-04-26
Autorius Audrius Sriubas

Jau dešimtus metus Lietuvos gyvūnų globos draugijos Kauno skyrius organizuoja mokyklėlę kaip auginti, prižiūrėti ir dresuoti mūsų augintinius. Išklausę išsamų 56 valandų kursą mokyklos absolventai džiaugėsi įgytomis žiniomis ir tą patvirtinančiais diplomais.

Šuniuko auginimo ir auklėjimo mokykla

Lietuva vis sparčiau artėja prie civilizuotų Europos standartų. Ir ne tik Europoje, tačiau visose išsivysčiusiose Pasaulio šalyse kinologiniam mokymui skiriamas ypač didelis dėmesys. Tik įsigyję šuniuką jų savininkai suvokia kokios seklios jų žinios kaip auginti ir prižiūrėti savo numylėtinius. Dažnai iš nepatyrimo pridaroma didelių, kartais nepataisomų klaidų, kurios kartas nuo karto žiniasklaidoje pasirodo kaip tragedijos. Tik geras teorinis pasiruošimas garantuoja, kad turėsime paklusnų ir džiaugsmą teikiantį augintinį. Tik tuomet jis nekels pavojaus nei mums, nei aplinkiniams, užaugs sveikas ir laimingas.

Tą jau seniai suprato Lietuvos gyvūnų globos draugijos Kauno skyriaus pirmininkas, kinologijos veteranas, tarptautinės kategorijos teisėjas ir daugelio knygų bei vadovėlių apie kinologiją autorius Karolis Masilionis. Anksčiau savo patirtį perteikė tuometinės Veterinarijos akademijos (dabar sveikatos mokslų Universitetas) studentams, o dabar mokina visus, kas atsakingai žiūri į savo augintinių ateitį. Labai nedaug kur galite pasisemti šios kinologinės išminties. Nepraleiskite progos ir Jūs tapti kinologijos profesionalais, kokiais tapo šios laidos absolventai!

Šuniuko auginimo ir auklėjimo mokykla Šuniuko auginimo ir auklėjimo mokykla Šuniuko auginimo ir auklėjimo mokykla Šuniuko auginimo ir auklėjimo mokykla Šuniuko auginimo ir auklėjimo mokykla Šuniuko auginimo ir auklėjimo mokykla Šuniuko auginimo ir auklėjimo mokykla