Šunų mylėtojams ir profesionalams

Bimas.lt logo

Paieška:

Baigė mokslus septintoji kinologų laida

2014-05-08
Autorius Audrius Sriubas

Š. m. gegužės 7 dieną 18 val. buvo įteikti sertifikatai Lietuvos gyvūnų globos draugijos (LGGD) Kauno skyriaus gyvūnų mylėtojams, kurie septynis mėnesius lankė teorijos ir praktikos užsiėmimus pagal bendrą kinologijos mokymo programą.

Šuniukų auginimo ir auklėjimo mokyklos absolventai

Netruko prabėgti užiėmimai, kurie prasidėjo praeitų metų spalio mėnesį. Daugelis namuose turi savo mylimą augintinį – šunelį. Tačiau labai nedaugelis žino kaip jį teisingai prižiūrėti, auklėti, dresuoti, kad jis būtų ne tik mielas, bet ir paklusnus bei šiek tiek labiau „išsilavinęs“.

Karolis Masilionis daugelį metų kaupė kinologinę patirtį kaip Kauno kinologų draugijos pirmininkas, nuo pat Lietuvos nepriklausomybės atgavimo dalyvavo atkuriant Lietuvos gyvūnų globos draugiją (LGGD) ir nuo to laiko vadovauja LGGD Kauno skyriui. Yra daugelio lietuvių kalba išleistų vadovėlių apie kinologiją autorius. Paskutinius septynis metus atsidėjo savo kinologinių žinių perteikimu jaunimui ir visiems norintiems labiau pažinti šunelius.

Absolventas Andrius įteikia Karoliui Masilioniui padėkos raštą.

Absolventas Andrius įteikia Karoliui Masilioniui padėkos raštą.

Sveikinimo kalboje Karolis Masilionis paminėjo, kad šiais metais diplomai bus įteikti keturiolikai absolventų. Tarp baigusių užsiėmimus net keturi Lietuvos sveikatos mokslų universiteto veterinarijos akademijos studentai, trys Lietuvos respublikos kariuomenės kariūnai. Jau trečius metus sulaukiama šunelių mylėtojų ir iš kitų miestų. Šiais metais mokymuose dalyvavo du kėdainiečiai.

Diplomus padėjo įteiki kinologijos veteranės Nijolė Zėnienė bei Zina Kavalčiukienė. „Šunis žmonės perka tam, kad juos mylėtų. Nuo tada jie tampa šunų mylėtojais. Jūs jau esate ne tik šunų mylėtojai, bet ir kinologai“ – pažymėjo sveikinimo kalboje Nijolė Zėnienė.

Tai, kad užsiėmimai buvo tikrai įdomūs ir naudingi patvirtino visų absolventų vardu Karoliui Masilioniui įteiktas padėkos raštas. Jį pasirašė visi baigusieji kinologijos užsiėmimus. „Esame nustebinti Karolio Masilionio nuoširdumu ir kaip laisvai bei įdomiai jis perteikia mokomą mdžiagą“ – sakė absolventas Andrius.

Absolventams įteikiami diplomai