Šunų mylėtojams ir profesionalams

Bimas.lt logo

Paieška:

Vilniuje vyko labdaringa šunų paroda

Sekmadienį Vilniuje, Lengvosios atletikos manieže, vyko labdaringa šunų paroda „Bigbank Match Show“. Renginio metu parodos dalyviai su savo augintiniais varžėsi įvairių talentų rungtyse, buvo išrinktas „Draugiškiausias metų poelgis su šunimi“ bei pristatyta rudens-žiemos šunų drabužių kolekcija, kuriai keletą modelių sukūrė dizaineriai Lilija Larionova ir Egidijus Rainys. Parodoje surinktos lėšos bus skirtos Lietuvos kinologų draugijos organizuojamiems edukaciniams vaikų užsiėmimams su šunimis.

Vilniuje vyko labdaringa šunų paroda

Labdaringa šunų paroda, kurią organizavo specializuotas vartojimo paskolų bankas „Bigbank“ ir Lietuvos kinologų draugija, pritraukė ne tik gausų būrį dalyvių, norinčių parodyti savo keturkojų augintinių sugebėjimus, bet ir žinomų žmonių. Renginyje apsilankė TV laidų vedėja Rūta Mikelkevičiūtė, žurnalistė Rūta Lukoševičiūtė, iliuzionistas Mantas Wizard, savo šunį – auksaspalvį retriverį – į parodą atsivedė ir kirpėjas Valerij Gigevič.

Pasak Lietuvos kinologų draugijos Mokymo centro vadovės Jonaistės Jusionytės, ši labdaringa paroda – vienintelis tokio pobūdžio renginys Lietuvoje.

„Šio renginio tikslas – skatinti gyvūnų priežiūros ir globos kultūrą, tad į jį susirenka ne tik kilmingi šunys, kuriuos įprastai esame įpratę matyti parodose, bet ir draugiški beveisliai mišrūnai, turintys įvairių talentų. Džiugu, kad šiemet renginys sudomino ne tik savo šunų sugebėjimais besididžiuojančius šeimininkus, bet ir žmones, planuojančius įsigyti keturkojį augintinį. Jiems paroda suteikė puikią progą susipažinti su įvairiais šunimis, pabendrauti su jų šeimininkais, pamatyti, ką keturkojai sugeba ir nuspręsti, kokį augintinį patys norėtų laikyti“, - sakė J. Jusionytė.

Kaip ir kiekvienais metais parodos metu buvo išrinktas nominacijos „Metų draugiškiausias žmogaus poelgis su šunimi“ laimėtojas. Ja tapo Sandra Štabokaitė už indėlį į gyvūnų globos kultūros puoselėjimą.

Be šios nominacijos komisija, kurią sudarė šunų mylėtojos Milda Jomantė, Aira Tumėnaitė, dainininkė Simona Nainė ir parodos globėja žurnalistė Skaiva Jasevičiūtė, parodos metu išrinko ir kitų kategorijų laimėtojus.

„Metų BIG‘uodegiu“ tapo beuodegis prancūzų buldogas, turintis klausos negalią ir negirdintis šeimininkės komandų, tačiau sugebantis joms paklusti. „Auksinio balso“ titulą iškovojo pinčeris, atkartojęs šeimininko fleitos garsus, „BIG‘sruogos“ – pūkuotas baltas samojedas, o „Metų šešiakoju“ tapo „Metų aštuonkojis“ – kalytė Leila, kurią į ringą atvedė mama su dukrele.

„Nugalėtojus išrinkti buvo itin sudėtinga, kadangi visi šunys, nepriklausomai nuo jų veislės, talentų šou pasirodė puikiai. Visgi, pagrindinis šio renginio tikslas – ne apdovanojimai, o gerai praleistas laikas su savo augintiniu, tad tikimės, kad jį šiandien pasiekėme“, - renginio metu sakė komisijos pirmininkė Skaiva Jasevičiūtė.

Laimėtojai taip pat paskelbti „Holivudo ausyčių“ ir „Metų liežuvautojo“ kategorijose, o absoliučiu talentų šou nugalėtoju tapo Lino Grincevičiaus belgų aviganis, sužavėjęs visą komisiją savo triukais ir paklusnumu.

Renginio metu taip pat buvo pristatyta šunų drabužių kolekcija. Kelis jos modelius sukūrę dizaineriai Egidijus Rainys ir Lilija Larionova juos paaukojo aukcionui, kurio metu surinktos lėšos bus skiriamos vaikų edukaciniams užsiėmimams su šunimis. Aukcionas kitą savaitę vyks „Bigbank“ Facebook profilyje.

Renginio metu keturkojų šeimininkai taip pat turėjo progą pamatyti šunų vikrumo sporto klubo „Abu2“, šunų paklusnumo programos „Smart dog“ pasirodymus ir apsilankyti šunų priežiūros prekių mugėje.

Parodos akimirkos

Parodos teisėjos

Parodos teisėjos

Simona Naine su savo augintiniu

Simona Naine su savo augintiniu.

Talentų Šou laimėtojas Linas Grincevičius

Talentų Šou laimėtojas Linas Grincevičius

Mantas Wizard

Mantas Wizard

Parodos globėja Skaiva Jasevičiūtė.

Parodos globėja Skaiva Jasevičiūtė.

Demonstruojami augintinių sugebėjimai.

Demonstruojami augintinių sugebėjimai.

Mantas Wizard

„Smart dog“ pasirodymas.

Parodos lankytojai.

Parodos lankytojai.

„Talentų šou“ laimėtojas.

„Talentų šou“ laimėtojas.

Renginio dalyvė su dukrele

Renginio dalyvė su dukrele.

„Talentų šou“ laimėtojai.

„Talentų šou“ laimėtojai.

Renginio akimirka.

Renginio akimirka.

Valerijus Gigevič

Valerijus Gigevič.

Parodos dalyvė.

Parodos dalyvė.

Rūta Lukoševičiūtė su dukra.

Rūta Lukoševičiūtė su dukra.

Rūta Mikelkevičiūtė.

Rūta Mikelkevičiūtė.