Šunų mylėtojams ir profesionalams

Bimas.lt logo

Paieška:

Gražiausi Baltijos šalių šunys Vilniuje varžėsi dėl čempiono titulo

Autoriai: Audrius Sriubas ir Margarita Sriubienė
2018-01-21

Šį šeštadienį Lietuvoje pirmą kartą vyko „Baltic Champion of Champions Show 2018“.

Baltijos čempionų čempionato 2018 metų nugalėtojas.

Ant viešbučio Vilnius Grand resort Grand Opera salės raudono kilimo išdidžiai ėjo šunys turintys Lietuvos, Latvijos ir Estijos čempiono titulą ir jų šeimininkai. Renginyje dalyvavo apie 200 svečių iš Lietuvos ir užsienio.

Į tokį prestižinį kinologinį renginį šunys atstovaujantys Latviją ir Estiją buvo atrinkti, šių šalių čempionų čempionatuose, o Lietuvoje - pagal pasiekimus 2017 metų parodose, suskaičiuojant gautus taškus. Tokiu būdu Lietuvai atstovavo 12 atrinktų čempionų, o iš Latvijos ir Estijos dar atvyko 20 dalyvių.

Šiam neeiliniam čempionatui teisėjavo trys teisėjai: teisėjų pora iš Airijos: Cathy Delmar ir Sean Delmar, Iuza Beradzė - teisėjas iš Čekijos. Pristačius teisėjus, jiems pagal lietuvišką paprotį buvo užrištos tautinės juostos.

Čempionas buvo renkamas penkiuose etapuose, konkursas vyko poromis. Kas pateks į vieną porą buvo traukiami burtai. Kiekviename etape likdavo tik pusė dalyvių, kol galiausiai buvo išrinktas nugalėtojas. Baltijos šunų čempionų čempionato 2018 nugalėtoju tapo Jorkšyro terjeras SUNACHATES DANCING WITH DESIRE savininkė Olga Begena iš Latvijos. Baltijos šunų čempionų čempionato 2018 vicečempionu tapo australų aviganis MYSTIC FALLS BAZINGA savininkė Jane Evert iš Estijos.

Pakalbinome Jorkšyro terjero SUNACHATES DANCING WITH DESIRE savininkę Olgą Begena iš Rygos. SUNACHATES DANCING WITH DESIRE yra 5 metų amžiaus. Tai tikras terjeras: draugiškas, aktyvus, sportiškas, žingeidus ir drąsus. Toks jaunas o jau tapo daugelio šalių šalių čempionu: tai 2017 metų Latvijos geriausias šuo, Slovakijos, Slovėnijos, Čekijos, Kroatijos, Danijos, Švedijos, Suomijos čempionas. Olga Begena jorkšyro terjerus veisia nuo 2010 metų. Tai vienas iš pirmųjų gimusių šiame veislyne jorkšyro terjerų, šiuo metu pas Olgą yra 12 jorkšyro terjerų. Olga Begena dar veisia Vakarų Škotų terjerus.

Pabaigoje iškilmingo dalyvių pasirodymo LKD prezidentė Ramunė Kazlauskaitė įteikė atminimo dovanas visiems dalyviams, o gražiausių 2017 metų Lietuvos šunų savinikai gavo taures ir šį titulą patvirtinantį dokumentą. Jais tapo garbanotasis bišonas TAURO MILANO, maltos bišonas ART OF LIFE TAURO THENDER, o trečioji vieta atiteko preitų metų čempionų čempionato nugalėtojui samojedui KLAJOKLIŲ ŠUO YOU ROCK MY WORLD. Gražiausi 2017 metų Lietuvos šunys

2017 metų gražiausi Lietuvos šunys.

Nuotraukų galerija