Šunų mylėtojams ir profesionalams

Bimas.lt logo

Paieška:

Lietuvos čempionų čempionate 2019 gražiausiu šunimi išrinktas Berno zenenhundas

2019-01-14

Šį šeštadienį Vilnius Grand Resort viešbutyje vyko aštuntasis Lietuvos šunų čempionų čempionatas 2019.

Lietuvos čempionų čempionato 2019 metų nugalėtojas.

Ant raudono kilimo išdidžiai ėjo šunys turintys Lietuvos čempiono titulą ir jų šeimininkai. Renginyje dalyvavo daugiau kaip 200 svečių iš Lietuvos ir užsienio. Renginio dalyvius pasveikino LKD prezidentė Ramunė Kazlauskaitė, Europos Parlamento narys, Europos Parlamento gyvūnų gerovės grupės vicepirmininkas Petras Auštrevičius.

Tarptautinės parodos „Vilniaus žiema 2018“ metu visi Lietuvoje registruoti šunys ir turintys Lietuvos čempiono titulą galėjo būti atrinkti į šį iškilmingą renginį ir pretenduoti į garbingą „Lietuvos šunų čempionų čempiono 2019“ titulą. Atrinkti dalyvauti Lietuvos čempionų čempionate buvo 32 laimingieji šunys.

Šių metų čempionų čempioną rinko trys garbingi teisėjai: ponia Lisbeth Mach iš Šveicarijos. Ponios Lisbeth vaikystė prabėgo cvergšnaucerių apsuptyje, šeima augino ir veisė šiuos šunis veislyne „Superstar's“. Teisėja nuo 1969 metų teisėjauja nacionalinėse parodose, o nuo 2008 metų yra visų FCI veislių teisėja.

Antrasis visų FCI veislių teisėjas Hans van den Berg iš Olandijos. Teisėjauti pradėjo 1978 metais, teisėjavo dešimtyje pasaulio čempionatų ir Crufts parodoje. Yra veislyno RYMORE savininkas.

Trečiasis teisėjas Otakar Vondrous atvyko iš Čekijos. Tai Čekijos senbernarų klubo prezidentas, teisėjavęs daugelyje prestižinių šunų parodų. Yra visų FCI veislių teisėjas.

Čempionas buvo renkamas penkiuose etapuose, dalyviai į ringą buvo leidžiami poromis. Kas pateks į vieną porą buvo traukiami burtai. Kiekviename etape likdavo tik pusė dalyvių, kol galiausiai buvo išrinktas nugalėtojas. Juo tapo trijų su puse metų amžiaus Berno zenenhundas BENNY HILL Z GORZYCKIEJ ZAHRODY, savininkė Evelina Radzevičienė ir Rasa Leonavičienė.

Ponia Evelina papasakojo, kad BENNY yra trijų su puse metų amžiaus, dažnai dalyvauja ir laimi tarptautinėse parodose, ypač sėkmingi pergalių metai buvo 2018 metai. Evelina papasakojo, kad BENNY yra giriamas už lengvą elegantišką judesį. Čempionų Čempionate dalyvauja jau antrą kartą.

Lietuvos čempionų čempionato nugalėtojai

Lietuvos čempionų čempionato pirmos ir antros vietos nugalėtojai.

Antrą vietą užėmė Janitos Januskauskaitės Plungė garbanotas bišonas TAURO MISOKO savinikė Janita Januskauskaitė Plungė.

Trečią ir ketvirtą vietą laimėjo samojedas YOU ROCK MY WORLD, iš veislyno Klajoklių šuo, savininkė Dalia Mickienė ir niūfaundlendas DREAMING WITH THE DIVERGENT JUODA SVAJA, savininkė Margarita Racinienė ir Elina Borisova.

Trečios ir ketvirtos vietų nugalėtojai

Lietuvos čempionų čempionato trečios ir ketvirtos vietų nugalėtojai.

Pirmas keturias vietas užėmę gražiausi šunys ir šeši Top Lietuvos šunys kitą savaitgalį vyks į Taliną kur vyks Baltijos šalių čempionų čempionatas 2019.

LKD prezidentė Ramunė Kazlauskaitė dalyviams įteikė atminimo dovanas.

Geriausių 2018 metų šunų savininkai su apdovanojimais.

Lietuvos čempionų čempionate buvo apdovanoti geriausių 2018 metų šunų savininkai.

Nuotraukų galerija