Šunų mylėtojams ir profesionalams

Bimas.lt logo

Paieška:

Dog-O-Weenas 2010

2010-10-24
Autorius Audrius Sriubas

Kaune prekybos centre MEGA jau antrus metus iš eilės vyko nuotaikingas renginys - Dog-o-weenas. Nugalėtoją rinko kompetetinga komisija: šunų stilistė ir dresuotoja Ieva Kuzminienė, šunų mylėtoja ir televizijos laidų vedėja Skaiva Jasevičiūtė, dainininkas Egidijus Sipavičius ir aktorė Hana Šumilovaitė. Renginio vedėju buvo aktorius Ramūnas Rudokas, o per pertraukas žiūrovus linksmino Vudis.

Dog-O-Weenas 2010

Šio renginio organizatorė Ieva Goštautaitė džiaugėsi, kad renginys vyko jau antrus metus iš eilės, o dalyvių skaičius kasmet vis didėja. Tai rodo pavyzdį kitiems, kaip reikia prižiūrėti, rūpintis savo šuniukais ir juos lepinti. Kadangi norinčių dalyvauti šuniukų Helovino kostiumų konkurse „Dog-o-weenas 2010“ buvo gana daug, dalyvių skaičius buvo ribotas iki 150, o renginio dieną registracijos laikas suskirstytas pagal šuniukų kategorijas: vieną valandą registravosi mažasvoriai, kitą - lengvasvoriai, dar kitą - sunkiasvoriai, todėl augintiniai nepavargo ir ant scenos lipo drąsiai.

Sunkiasvorių šunų kategorijos nugalėtoja ir publikos simpatijų laimėtoja tapo auksaspalvė retriverė Agra iš Kauno.

Sunkiasvorių šunų kategorijos nugalėtoja ir publikos simpatijų laimėtoja tapo auksaspalvė retriverė Agra iš Kauno.

Pakalbinta viena iš konkurso teisėjų Skaiva pasakė, kad jai dažniausiai tenka vesti panašaus pobūdžio renginius televizijoje, tačiau labai gerai, kad tokių renginių daugėja ir kitur. Paklausus ar nėra sunku teisėjauti, žinoma televizijos laidų vedėja pastebi, kad savo mylimiausią šunų veislę - taksus augina jau 20 metų, keturis metus su savo šunimis dalyvauja LKD organizuojamose parodose, todėl teisėjauti nesunku.

Sunkiasvorių šunų kategorijos nugalėtoja ir publikos simpatijų laimėtoja tapo auksaspalvė retriverė Agra iš Kauno, priklausanti poniai Agnei Litkauskienei. Agros kostiumas buvo itin originalus, tiksliau ne kostiumas, o kailis. Ši auksiukė pavirto tikrų tikriausia tigre. Visas kailis buvo padengtas raudonais su juodais dryžiais dažais. Ponia Agnė pasakojo, kad Agrą dažė tikrais moteriškais dažais, visa procedūra užtruko keturias valandas, tačiau Agra pademonstravo auksinę kantrybę ir puikiai leidosi paverčiama į tigriukę. Dabar Agrai teks kurį laiką palūkėti, kol vėl pavirs auksaspalve retrivere, nes šie dažai nenusiplaus.

Lengvasvorių kategorijos nugalėtoja pekinukė Bjuti.

Lengvasvorių kategorijos nugalėtoja pekinukė Bjuti.

Mažiasvorių šunų kategorijos nugalėtoja Dominyka Kolesova su Jorkšyro terjeru Steponu.

Mažiasvorių šunų kategorijos nugalėtoja Dominyka Kolesova su Jorkšyro terjeru Steponu.

Lengvasvorių kategorijoje nugalėjo pekinukė Bjuti, priklausanti poniai Rasai Vilutienei iš Vieriškių kaimo, Radviliškio rajonas. Poniai Rasai tai taip pat ne pirmasis laimėjimas. Jos pekinukai ne vieną kartą dalyvavo LKD parodose, turi BOB ir CAC titulus. Kaip pasakojo ponia Rasa, šie šunys jai yra kaip vaikai. Gyvenime ponia Rasa nėra turėjusi jokios kitos veislės šunų nei pekinai taip pat ji yra sukūrusi internetinį pekinų mylėtojų klubą.

Mažasvorių kategorijoje nugalėjo Dominykos Kolesovos jorkšyras Steponas (Non-stop on Top Tango). Dominyka su Steponu paruošė netgi du skirtingus kostiumus. Kaip pasakojo Dominyka, pasirengimas konkursui atėmė daug laiko, kostiumus ruošti padėjo mama. Tiesa, Dominykai tai nėra pirmasis laimėjimas. Mergaitė dalyvauja ir LKD rengiamose parodose, ir jaunųjų vedlių konkursuose. Ten jai puikiai sekasi, Steponas jau turi surinkęs daugybę laimėjimų, o pati Dominyka ne vieną kartą nugalėjusi savo amžiaus grupėje jaunųjų vedlių konkursuose, taip pat ir tapusi geriausia jaunąja vedle. Dabar Dominykai dešimt metų, tačiau įvairiuose konkursuose ji dalyvauja jau tris metus. Užkulisiuose šalia jos ir Stepono stovėjo maža dėžutė su nauju mergaitės augintiniu – jaunu jorkšyro terjeriuku.

Renginio akimirkos