Šunų mylėtojams ir profesionalams

Bimas.lt logo

Paieška:

Tai įdomu

2019-01-10

Kiek šunys yra protingi?

Mes juos maitiname, leidžiame miegoti mūsų lovose, žaidžiame su jais ir net pasišnekame. Ir, be abejonės, mes juos labai mylime. Kiekvienas šuns šeimininkas pasakys, kad jo šuo labai protingas, supranta juos ir visą supančią aplinką. Ir jie teisūs!
2015-02-27

Šunys gali pasakyti ar esi patikimas

Šunys nesileidžia apgaudinėjami ir neatsiliepia žmonėms, kurie jau kartą bandė juos apgauti.
2012-10-25

Ispanų Alano šuo

Apie nuostabią veislę – Ispanų Alano, pasakoja gerbėja, augintoja ir veisėja Lota Bobrova, viena iš veislyno VENGO veisėjų.
2012-02-17

Kinologijos pradžia Lietuvoje

Lietuvoje kinologinė veikla palyginti jauna. Nors jos ištakos siejamos su 1863 metais, kada kunigaikštis Oginskis parsivežė į Lietuvą pirmuosius veislinius šunis, tačiau realiai pirmieji kinologiniai klubai atsirado tik 1965 metais Vilniuje ir Kaune.
2012-02-16

Vestminsterio šunų paroda

Vestminsterio šunų paroda – viena iš didžiausių ir prestižiškiausių šunų parodų visame pasaulyje. Joje laimėti BEST IN SHOW titulą trokšta kiekvienas šunų veisėjas ar savininkas. Paroda mena jau daugiau kaip 100 metų, tad trumpai apžvelkime jos istoriją.
2011-12-08

Alpių spanielis

Veislės istorikai, tiriantys Senbernarų ir Klamberio spanielių kilmę atsiduria keistoje situacijoje. Pasirodo, jog abi šios veislės kilusios iš šuns, pavadinto Alpių spanieliu.
2010-03-04

Kai šunų kinkiniai buvo ne pramoga, o gyvenimo būtinybė

Vitalis Staugaitis, kajūras – vienas iš nedaugelio lietuvių, kuriam šunų kinkiniai buvo kasdienybė ir pagrindinė susisiekimo priemonė. 1941 metais, kartu su pirmaisiais tremtiniais, keturiolikos metų amžiaus su mama ir dviem broliais, ne savo noru atsidūrė prie Laptevų jūros Lenos deltoje ir ten praleido aštuoniolika metų.