Šunų mylėtojams ir profesionalams

Bimas.lt logo

Paieška:

Reportažas

2020-01-15

Lietuvos šunų čempionų čempionate 2020 gražiausiu šunimi išrinktas Maltos bišonas

Sausio 11-tą dieną laisvalaikio ir pramogų komplekse „Vilnius Grand Resort“ vėl rinkosi gražiausi Lietuvos šunys-čempionai.
2019-01-14

Lietuvos čempionų čempionate 2019 gražiausiu šunimi išrinktas Berno zenenhundas

Šį šeštadienį Vilnius Grand Resort viešbutyje vyko aštuntasis Lietuvos šunų čempionų čempionatas 2019.
2018-01-21

Gražiausi Baltijos šalių šunys Vilniuje varžėsi dėl čempiono titulo

Šį šeštadienį Lietuvoje pirmą kartą vyko „Baltic Champion of Champions Show 2018“.
2018-01-06

Veislynas Klajoklių šuo dovanoja gerumą ir meilę vaikams

Kaip ir Trys Karaliai veislynas „Klajoklių šuo“ atskubėjo į Jonavos rajono vaikų globos namus su dovanomis. Ir ne tik su dovanomis, bet ir su savo mielais augintiniais –samojedais, kurie šildė jaunųjų globos namų gyventojų širdis, dovanojo savo meilę.
2017-12-11

Penktą kartą per Kauną pražygiavo Vakarų Škotijos baltieji terjerai

Penktą kartą per Kauną pražygiavo per du šimtus Vakarų Škotijos baltųjų terjerų eisena. Linksmi, nedideli, žaismingi sniego baltumo šuneliai smagiai tipseno šalia savo šeimininkų nuo Kauno Žalgirio arenos iki senamiestyje esančios Kauno pilies.
2017-04-26

Baigė mokslus dešimtoji šuniuko auginimo ir auklėjimo mokyklėlės laida

Jau dešimtus metus Lietuvos gyvūnų globos draugijos Kauno skyrius organizuoja mokyklėlę kaip auginti, prižiūrėti ir dresuoti mūsų augintinius. Išklausę išsamų 56 valandų kursą mokyklos absolventai džiaugėsi įgytomis žiniomis ir tą patvirtinančiais diplomais.
2017-01-15

Lietuvos šunų čempionų čempionate 2017 gražiausiu šunimi išrinktas visada besišypsantis samojedas

Šį šeštadienį Vilnius Grand Resort viešbutyje vyko penktasis Lietuvos šunų čempionų čempionatas 2017.
2016-04-16

Lietuvos kinologų draugijai toliau vadovaus Ramunė Kazlauskaitė

Po penkių metų Lietuvos kinologų draugijos nariai vėl susirinko į ataskaitinę - rinkiminę konferenciją. Konferencijos dalyviai vadovauti šiai organizacijai vienbalsiai patikėjo Ramunei Kazlauskaitei. Buvo išrinkta nauja taryba ir veisimo komisija.
2016-01-19

Šiais metais gražiausiu Lietuvos šunimi tapo vokiečių aviganis iš Jonavos

Jau trečią kartą šalia Vilniaus esantis prabangus viešbutis „Vilnius Grand Resort“ ant savo kilimų priima gražiausius Lietuvos šunis. Kalėdinėje parodoje Litexpo atrankos konkursą įveikę 16 gražiausių Lietuvos šunų čia rungėsi dėl pačios svarbiausios taurės - Čempionų čempiono taurės.
2015-02-02

Lietuvos čempionai rinkosi ant VILNIUS GRAND RESORT kilimo

Jau ketvirtą kartą Lietuvos kinologų draugija rengia nuostabią šventę – Lietuvos čempionų čempionatą. Šiais metais pirmą kartą čempionatas buvo atviras. Tai reiškia, kad jame dalyvavo svečiai iš Latvijos ir Estijos. Čempionatas buvo surengtas „Vilnius Grand Resort“ viešbutyje. Čempiono titulas atiteko svečiams iš Latvijos.
2014-12-07

Šuneliai atnešė dvasinę šilumą Muniškių seneliams

Jau ne pirmą kartą Kaniterapinės pagalbos centro entuziastės su savo augintiniais lankosi Muniškių socialinės globos namuose. Ir kiekvieną kartą jos, ir ypač šuneliai, yra labai laukiami.
2014-05-08

Baigė mokslus septintoji kinologų laida

Š. m. gegužės 7 dieną 18 val. buvo įteikti sertifikatai Lietuvos gyvūnų globos draugijos (LGGD) Kauno skyriaus gyvūnų mylėtojams, kurie septynis mėnesius lankė teorijos ir praktikos užsiėmimus pagal bendrą kinologijos mokymo programą.
2013-10-19

Mes visi vieno kraujo

Spalio 18 d. Vilniuje „CanisCattus“ gyvūnų reikmenų parduotuvėje vyko kraujo donorystės akcija „Mes visi vieno kraujo“. Akciją organizavo „CanisCattus“ ir VšĮ „Lesė“ atstovės Lina Bogdanovičienė ir Ugnė Nedzinskaitė.
2013-05-19

PowerDog varžybos šalia Aukštadvario

Praeitą savaitgalį Aukštadvaryje, Trakų rajone, sodyboje „Vytauto kaimas“, šunys rungėsi tarpusavyje siekdami iškovoti geriausio POWERDOG kalės ir patino titulus. Gladiatorius.lt (Kęstas Zaikauskas) organizuotas renginys sutraukė šunis iš Lietuvos ir Latvijos. Šunys traukė virvę, šoko į kelių metrų sieną, tempė rogutes su svoriais ir kitaip demonstravo savo fizinę jėgą ir paklusnumą.
2013-04-14

Lietuvos čempionų čempionais tapo bulmastifas ir vokiečių nykštukinis špicas

Jau antrą kartą Lietuvos kinologų draugija organizavo gražiausių Lietuvos šunų čempionų čempionatą. Šiemet jis vyko balandžio 13 dieną Vilniaus muzikiniame klube - teatre „New York“.
2013-03-18

Veislynas Klajoklių šunys susilaukė nuostabių šuniukų

Kas gali būti nuostabiau už mažus šuniukus. Lankomės samojedų veislyne Klajoklių šunys.
2013-01-21

Samojedų veislynas KLAJOKLIŲ ŠUO

Ko gero, Bimo komandai buvo lemta susitikti su „Klajoklių šunimi“. Pirmoji pažintis su Dalia ir Evaldu Mickiais užsimezgė Karolio Masilionio kinologijos mokyklėlėje, tačiau baigus klausyti kursą, keliai išsiskyrė.
2012-10-30

Šunų parodos po žvaigždėtu dangumi

Šią vasarą jau penktąjį kartą buvo rengiama šunų paroda Splite, Kroatijoje. Paroda yra ypatinga tuo, jog prasideda vakare ir baigiasi vidurnaktį. Tiesa, šunų mylėtojai čia gali pasimėgauti ne tik neįprasta ir gražia paroda, bet ir nuostabiais Splito vaizdais bei šilta Viduržemio jūra.
2012-10-29

Gladiatorius.lt ir Powerdog varžybos

Šių metų spalio 6 ir 7 dienomis Nevaršonių kaime (Trakų rajone) sodyboje „Vytauto kaimas“ vyko jau trečiasis Powerdog renginys.
2012-05-24

Pasaulinėje parodoje 2012 BIS taurė atiteko Saliukiui

Šiais metais garbė rengti pasaulinę šunų parodą teko Austrijai. 2012-ųjų paroda vyko Zalcburge, tiesa, tai ne pirmas kartas kuomet Austrijai organizuoja tokio lygio parodą. 1976 m. paroda vyko Insbruke, o 1986 m. Vienoje.
2011-12-22

Valstybės pasienio departamento kinologai svečiuose pas P. Daunio aklųjų ir silpnaregių ugdymo centro mažuosius auklėtinius

Bimas.lt komanda praeitą ketvirtadienį (2011-12-15) apsilankė LIONS klubo organizuotame renginyje. P. Daunio aklųjų ir silpnaregių vaikų ugdymo centrą lankė valstybės sienos apsaugos kinologai su savo augintiniais.
2011-04-28

Šuniuko auginimo ir auklėjimo mokykla išleido jau trečią kinologų laidą

Gražų saulėtą balandžio 27-tos dienos vakarą, išlaikę kinologijos egzaminą, Lietuvos gyvūnų globos draugijos Kauno skyriaus šuniuko ir auklėjimo mokyklos absolventai susirinko į iškilmingą diplomų įteikimą.
2011-04-10

Lietuvos kinologų draugijai penkis metus toliau vadovaus Ramunė Kazlauskaitė

Šį šeštadienį (2011-04-09) vyko ataskaitinė - rinkiminė LKD konferencija, kurios metu buvo perrinkta prezidentė bei išrinkta nauja taryba. Nors buvo planuota, kad konferencija truks tik kelias valandas, tačiau ji užsitęsė iki vėlaus vakaro. Jos metu buvo išspręsta daugybė LKD svarbių klausimų, vyko rimtos ir ilgos diskusijos.
2011-02-15

Neoficialus jaunųjų vedlių konkursas

Šeštadienį, vasario 12 dieną, Vilniuje vyko neoficialus jaunųjų vedlių konkursas. Visą renginį lydėjo gera nuotaika ir šypsenos.
2010-11-29

Pitch&Go šunų sporto varžybos Vilniuje

2010 metų lapkričio 28 pirmą kartą Lietuvoje buvo surengtos Pitch&Go šunų vikrumo varžybos. Šis sportas atsirado Japonijoje, bet greitai paplito Europoje, tapo labai populiarus Rusijoje ir yra įtrauktas į šunų olimpines varžybas.
2010-10-24

Dog-O-Weenas 2010

Kaune prekybos centre MEGA jau antrus metus iš eilės vyko nuotaikingas renginys - Dog-o-weenas. Nugalėtoją rinko kompetetinga komisija: šunų stilistė ir dresuotoja Ieva Kuzminienė, šunų mylėtoja ir televizijos laidų vedėja Skaiva Jasevičiūtė, dainininkas Egidijus Sipavičius ir aktorė Hana Šumilovaitė. Renginio vedėju buvo aktorius Ramūnas Rudokas, o per pertraukas žiūrovus linksmino Vudis.
2010-10-18

BIG Match Show paroda Vilniuje

Vilniuje, prie prekybos centro PANORAMA, vyko labdaringa visų veislių šunų paroda - BIG MATCH SHOW, kurią organizavo gyvūnų globos organizacija LESĖ ir bankas BIGBANK. Parodoje galėjo dalyvauti ir grynaveisliai šunys, ir mišrūnai, visos surinktos lėšos bus skirtos LESEI padėti savo globotiniams.
2010-09-21

Vilniaus Žirmūnų mikrorajono šventę pagyvino gražiausio šuns rinkimai

Vilniaus Žirmūnų mikrorajono seniūnija savo gyventojams surengė šventę. Joje taip pat vyko ir gražiausio rajono šuns rinkimai. Nelengva užduotis teko Vilniaus miesto šunų mylėtojų draugijos pirmininkei, tarptautinės kategorijos kinologijos teisėjai Livijai Zizevskei iš gausybės dalyvių išrinkti gražiausią mikrorajono šunį.