Šunų mylėtojams ir profesionalams

Bimas.lt logo

Paieška:

Neoficialus jaunųjų vedlių konkursas

2011-02-15
Autorė Giedrė Sriubaitė

Šeštadienį, vasario 12 dieną, Vilniuje vyko neoficialus jaunųjų vedlių konkursas. Visą renginį lydėjo gera nuotaika ir šypsenos.

Jaunieji vedliai

Šeštadienį, vasario 12 dieną, Vilniuje vyko neoficialus jaunųjų vedlių konkursas. Visą renginį lydėjo gera nuotaika ir šypsenos. Dalyvių gausa nenusileido LKD parodose rengiamiems jaunųjų vedlių konkursams. Tiesa, šio konkurso taisyklės buvo šiek tiek kitokios: vaikai vedė ne pačių pasirinktus šunis, o kas ir kokį keturkojį draugą ves traukė burtų keliu, ringe šeimininkavo netgi trys teisėjos, vietoj, kaip įprasta, vieno teisėjo.

Išsitraukus šuns, kurį ves konkurse, vardą reakcijos buvo skirtingos – nuo džiugesio šūksnių iki susirūpinusių veidų, tačiau nepaisant to, visi jaunieji vedliai puikiai susitvarkė su jiems skirtais šunimis ir pademonstravo per ilgą ir kantrybės reikalaujantį darbą įgytą meistriškumą. Kaip įprasta, vaikai rungėsi šiose kategorijose: jaunesnioji amžiaus grupė, vidurinioji amžiaus grupė, vyresnioji amžiaus grupė, profesionalų grupė ir, aišku, finale (best'e). Ringe teisėjavo Livija Zizevskė, Julija Dijakovskaja ir Evelina Vilimaitė.

Konkurse neliko nuskriaustas nei vienas: vietas užėmę dalyviai gavo taures ir dovanų maišelius, o po šventės visi draugiškai dalinosi dideliu tortu. Finale teisėjoms buvo nelengva išrinkti geriausią vedlę, kaip teigė teisėja „sprendimą nulėmė amžiaus faktorius ir tai, kad maža mergaitė šunį valdo lygiai taip pat gerai, kaip ir vyresnės kolegės“. Konkurso nugalėtoja tapo Gabrielė Brazėnaitė.

Konkurso rezultatai

Jaunesnioji amžiaus grupė

 1. Armina Leonaitė
 2. Vytautė Vilkaitė

Vidurinioji amžiaus grupė

 1. Gabrielė Brazėnaitė
 2. Justė Polikevičiūtė
 3. Rusnė Tamošaitytė

Vyresnioji amžiaus grupė

 1. Martyna Paliulytė
 2. Lukas Burdulis
 3. Monika Čekytė

Profesionalų grupė

 1. Miglė Kižytė
 2. Greta Jastremskaitė
 3. Karolina Jurkonytė

Finalas

 1. Gabrielė Brazėnaitė

Renginio organizatoriai

 • Diana Jurkuvėnienė
 • Rasa Marcinkevičienė
 • Svetlana Kanapickienė
 • Rugilė Marcinkevičiūtė
 • Dominyka Kolesova
 • Monika Čekytė