Šunų mylėtojams ir profesionalams

Bimas.lt logo

Paieška:

Kalėdinė taurė 2017

2017-12-19
Autoriai: Audrius Sriubas ir Margarita Sriubienė
Nuotraukos Audriaus Sriubo

Kalėdinė paroda užbaigė Lietuvos kinologinius metus. Baigiamojoje parodoje buvo išrinktas ne tik šios parodos gražiausias šuo, tačiau ir abiejų parodų gražiausias šuo.

Parodos Kalėdinė taurė 2017 nugalėtojai

Šioje parodoje sėkmė lydėjo svečius iš Suomijos. Ant aukščiausio įvertinimo pakylos atsistojo anglų kokerspanielis COASTLINE JOHNNY B.GOOD su savo šeimininke. Nugalėtojas jau patyręs, dalyvauja veteranų klasėje. Spalio keturioliktą dieną jam sukako aštuoni metai.

Šią dieną buvo renkamas gražiausias abiejų parodų šuo. Teisėjas iš Šveicarijos Pichard Laurent juo išrinko vakarykštės dienos nugalėtoją pekiną STSANJA ROMEO OF LIVANDA ASTARTE GOLD iš Lenkijos.

Pirmą kartą Lietuvos šunų parodų istorijoje buvo surengta tiesioginė video transliacija per Facebook ir YouTube. Transliaciją vykdė TV6 televizija. Tie, kurie negalėjo atvykti į parodą įsijungę TV6 „Gyvūnų manijos“ paskyrą galėjo jaustis lyg būtų parodoje!

TV6 komanda

TV6 tiesioginės transliacijos pultas.

SUPREME BIS

Pekinas

Pirma vieta

  • Pekinas
  • CH STSANJA ROMEO OF LIVANDA ASTARTE GOLD
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2012-12-07
  • Savininkas:Maciej Sowinski
  • Lenkija

BEST IN SHOW

Anglų kokerspanielis

Pirma vieta

  • Anglų kokerspanielis
  • COASTLINE JOHNNY B.GOOD
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2009-10-14
  • Savininkas:A. ir M, Korpi
  • Suomija
Pulis

Antra vieta

  • Pulis
  • CH CASTLEWOLF SNOW TOR FOR RASTAZ
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2009-10-11
  • Savininkas:Maarit Sandback, Mia Norrman
  • Suomija
Maltos bišonas

Trečia vieta

  • Maltos bišonas
  • CH ART OF LIFE'S TAURO THENDER
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2015-01-29
  • Savininkas:Janita Janušauskaitė-Plungė
  • Lietuva

Pirma FCI grupė

Pulis

Pirma vieta

  • Pulis
  • CH CASTLEWOLF SNOW TOR FOR RASTAZ
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2009-10-11
  • Savininkas:Maarit Sandback, Mia Norrman
  • Suomija
Bobteilas

Antra vieta

  • Bobteilas
  • CH MACOES ASPEN
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2014-07-17
  • Savininkas:Dorota Bodzioch
  • Lenkija
Ilgaplaukis kolis

Trečia vieta

  • Ilgaplaukis kolis
  • CH WINDY FOREST'S HARD TIME LOVER
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2014-02-08
  • Savininkas:Katja Pietilainen
  • Suomija

Antra FCI grupė

Korsikos šuo (Cane Corso)

Pirma vieta

  • Korsikos šuo (Cane Corso)
  • APRIORI BEST SENSATSIYA
  • Lytis:Kalė
  • Gimimo data:2014-05-04
  • Savininkas:M. Kuznetsova
  • Rusija
Ryzenšnauceris

Antra vieta

  • Ryzenšnauceris – Juodas
  • GENTLY BORN GOLDEN BOY MIO
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2016-06-13
  • Savininkas:I. Kuzminienė
  • Lietuva
Bulmastifas

Trečia vieta

  • Bulmastifas
  • LT JCH, LT CH MARCONIN N RIDGETOPS HEAD OF STATE'S IS DVARISKIU
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2013-08-15
  • Savininkas:Chmelevskaja G.
  • Lietuva

Trečia FCI grupė

Jorkšyro terjeras

Pirma vieta

  • Jorkšyro terjeras
  • MOSKOVSKIY TALISMAN CHKALOV
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2015-11-20
  • Savininkas:I. Manina
  • Rusija
Amerikiečių stafordšyro terjeras

Antra vieta

  • Amerikiečių stafordšyro terjeras
  • CH CHEBENS TEBEL TWIN JOEY PJ
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2014-11-25
  • Savininkas:Marina Krishchuk
  • Rusija
Norvidžo terjeras

Trečia vieta

  • Norvidžo terjeras
  • CH ATOMIC LIYBAC
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2011-11-02
  • Savininkas:Ina Sidorenko
  • Lietuva

Ketvirta FCI grupė

Taksas

Pirma vieta

  • Trumpaplaukis nykštukinis taksas
  • MINIDOGLAND SHIPSHAP
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2016-04-04
  • Savininkas:I.A. Romashova, N. Bogutskaya
  • Rusija
Taksas

Antra vieta

  • Šiurkščiaplaukis takas
  • CH TASMANIYA S ZELENOGO GORODA
  • Lytis:Kalė
  • Gimimo data:2013-10-07
  • Savininkas:Olga Ershova
  • Rusija
Taksas

Trečia vieta

  • Ilgaplaukis taksas
  • CH KAŠMYRAS RUDĖ
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2015-01-25
  • Savininkas:Rasita Henriot
  • Lietuva

Penkta FCI grupė

Basendžis

Pirma vieta

  • Basendžis
  • TEODOR AMBER'S SONG
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2016-08-01
  • Savininkas:R. Tiškevičius
  • Lietuva
Sibiro haskis

Antra vieta

  • Sibiro haskis
  • KRISTARIS JOSE CUERVO
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2009-03-06
  • Savininkas:Ewa Gorska, Jose Luis Gomez Sanchez
  • Lenkija
Šiba

Trečia vieta

  • Šiba
  • RYO NO MIO GO ŽARA
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2012-09-24
  • Savininkas:Baranauskas V.
  • Lietuva

Šešta FCI grupė

Dalmatinas

Pirma vieta

  • Dalmatinas
  • BELOE ZOLOTO HERITAGE OF EPOCH
  • Lytis:Kalė
  • Gimimo data:2015-04-27
  • Savininkas:Tatjana Volkova, L. Grigorieva
  • Rusija
Biglis

Antra vieta

  • Biglis
  • CH ASTRAVEGAS SHOKER LITTLE JOKER
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2013-12-19
  • Savininkas:V. Morozova
  • Rusija
Rodezijos ridžbekas

Trečia vieta

  • Rodezijos ridžbekas
  • PENFESILIYA
  • Lytis:Kalė
  • Gimimo data:2015-01-06
  • Savininkas:A. Pototskaya
  • Baltarusija

Septinta FCI grupė

Airių seteris

Pirma vieta

  • Airių seteris
  • INT CH, BALT JCH-CH KARMINO MADE KEEP ON GOING
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2010-02-14
  • Savininkas:A. Plečkaitienė
  • Lietuva
Veimaro paukštšunis

Antra vieta

  • Veimaro paukštšunis – Trumpaplaukis
  • CH FANTASIA SAPORE ATRIA CORDIS
  • Lytis:Kalė
  • Gimimo data:2013-01-29
  • Savininkas:Agata Owczarska
  • Lenkija
Burbonų brakas

Trečia vieta

  • Burbonų brakas
  • LT JCH-CH IT'S THE BEST DU PECH DU CAYROL
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2013-05-09
  • Savininkas:I. Širmenienė
  • Lietuva

Aštunta FCI grupė

Anglų kokerspanielis

Pirma vieta

  • Anglų kokerspanielis
  • COASTLINE JOHNNY B.GOOD
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2009-10-14
  • Savininkas:A. ir M, Korpi
  • Suomija
Anglų springerspanielis

Antra vieta

  • Anglų springerspanielis
  • BIMBIK'S NOEL
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2015-07-03
  • Savininkas:Marianne Kylaniemi, Riikka Akerman
  • Suomija
Labradoro retriveris

Trečia vieta

  • Labradoro retriveris
  • CH BLOOMWOOD WAKE ME BELLA MARE
  • Lytis:Kalė
  • Gimimo data:2015-02-02
  • Savininkas:Radoslaw Kotowski, Sonia Czajor
  • Lenkija

Devinta FCI grupė

Maltos bišonas

Pirma vieta

  • Maltos bišonas
  • CH ART OF LIFE'S TAURO THENDER
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2015-01-29
  • Savininkas:Janita Janušauskaitė-Plungė
  • Lietuva
Pekinas

Antra vieta

  • Pekinas
  • CH STSANJA ROMEO OF LIVANDA ASTARTE GOLD
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2012-12-07
  • Savininkas:Maciej Sowinski
  • Lenkija
Čihuahua

Trečia vieta

  • Čihuahua
  • CH LOOKUM PORTER
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2015-11-24
  • Savininkas:Alona Syegan
  • Ukraina

Dešimta FCI grupė

Levretė

Pirma vieta

  • Levretė
  • CH LUX LORAL SILVIO SAVIANO
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2015-03-17
  • Savininkas:Inguna Grava-Turmane, Kristine Grava
  • Latvija
Azavakas

Antra vieta

  • Azavakas
  • JAPEJUKAN AZ'ALITALIA
  • Lytis:Kalė
  • Gimimo data:2016-10-15
  • Savininkas:Crista Makela
  • Suomija
Rusų ilgaplaukis kurtas (Barzaia)

Trečia vieta

  • Rusų ilgaplaukis kurtas (Barzaia)
  • CH PHAEDRA TAMERLANE
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2010-08-29
  • Savininkas:Simo Jyrkinen
  • Suomija

Veteranų konkursas

Berno zenenhundas

Pirma vieta

  • Berno zenenhundas
  • CH BERONDAN BELICIA
  • Lytis:Kalė
  • Gimimo data:2009-11-17
  • Savininkas:Kirsi Reunanen
  • Suomija
Pulis

Antra vieta

  • Pulis
  • CH CASTLEWOLF SNOW TOR FOR RASTAZ
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2009-10-11
  • Savininkas:Maarit Sandback, Mia Norrman
  • Suomija
Kinų kuoduotasis šuo

Trečia vieta

  • Kinų kuoduotasis šuo
  • LT-MK CH, LT-DK KL.CH HAPPY VICTORY EPOCHA
  • Lytis:Kalė
  • Gimimo data:2007-10-25
  • Savininkas:M. Zemlianskaja
  • Lietuva

Jaunimo klasė

Slugis

Pirma vieta

  • Slugis
  • AL'KHAHIRA BALTIJOS DEIMANTAS
  • Lytis:Kalė
  • Gimimo data:2017-02-28
  • Savininkas:Jelena Carik
  • Rusija
Šiba

Antra vieta

  • Šiba
  • FUMITO NO KATSUHARU GO ŽARA
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2016-10-24
  • Savininkas:Vytautas Baranauskas
  • Lietuva
Basendžis

Trečia vieta

  • Basendžis
  • NEW KID IN TOWN AFRIKATA
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2016-12-23
  • Savininkas:Toma Sketrytė
  • Lietuva

Nuotraukų galerija