Šunų mylėtojams ir profesionalams

Bimas.lt logo

Paieška:

Tarptautinėje parodoje KAUNO NUGALĖTOJAS 2017 gražiausiu šunimi išrinktas cvergšnauceris iš Peterburgo

2017-01-28
Autoriai Margarita Sriubienė ir Audrius Sriubas

Tarptautinėje parodoje KAUNO NUGALĖTOJAS 2017 gražiausiu šunimi teisėjas iš Italijos Claudio de Giuliani išrinktas cvergšnaucerį iš Peterburgo.

Kauno nugalėtojas 2017

Šeštadienį Aleksandro Stulginskio universiteto teritorijoje vyko tarptautinė šunų paroda Kauno nugalėtojas 2017. Į puikiai suorganizuotą parodą užsiregistravo 1553 šunys iš įvairių Europos šalių.

Parodoje teisėjavo teisėjai iš Italijos, Švedijos, Slovėnijos, Airijos, Lenkijos, Portugalijos, Rusijos ir Lietuvos. Parodą suorganizavusi Lietuvos Kinologų Mėgėjų Sąjunga šiemet rugsėjo mėnesį minės veiklos trisdešimtmetį, todėl visos šių metų parodos skirtos šiam jubiliejui paminėti.

Nuo 10 valandos ryto vyko ekspertizės ringuose kur buvo suteikiami titulai ir išrenkami gražiausi kiekvienos veislės šunys, kurie po pietų dalyvavo Best in Show pasirodyme. Gražiausiu parodos šunimi buvo išrinktas cvergšnauceris vardu RUSSKIY ASSORTI'C KRISTOFER MEY iš Rusijos. Šuns savininkas liko namuose Peterburge, todėl visas pergalės džiaugsmas atiteko vedlei, kuriai buvo patikėtas šuo.

Parodos nugalėtojas

Parodos nugalėtojas cvergšnauceris RUSSKIY ASSORTI'C KRISTOFER MEY su vedle.

BEST IN SHOW

Cvergšnauceris

Pirma vieta

  • Cvergšnauceris
  • RUS CH RUSSKIY ASSORTI'C KRISTOFER MEY
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2013-05-30
  • Savininkas:E. Borisova
  • Rusija
Šeltis

Antra vieta

  • Šeltis
  • SE CH LUNDECOCK'S STICKY FINGERS
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2014-05-25
  • Savininkas:J. Andesson
  • Švedija
Taksas

Trečia vieta

  • Trumpaplaukis taksas
  • CIB-CIE- LT-LV-EST-BALT CH KING ALARIC DU CLOS DE L'ESTINAL
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2011-04-04
  • Savininkas:S. Verbickaitė
  • Lietuva

Pirma FCI grupė

Šeltis

Pirma vieta

  • Šeltis
  • SE CH LUNDECOCK'S STICKY FINGERS
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2014-05-25
  • Savininkas:J. Andesson
  • Švedija
Australų aviganis

Antra vieta

  • Australų aviganis
  • SEVENTY SEVEN UNIQUE LOOK
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2015-04-23
  • Savininkas:E. Zverintseva
  • Rusija
Valų korgis pembrukas

Trečia vieta

  • Valų korgis pembrukas
  • LT-HR JCH FAIRYKIST BRYNLEA EX PARTE
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2015-06-05
  • Savininkas:K. Kazlaukaitė-Gresevičienė
  • Lietuva

Antra FCI grupė

Cvergšnauceris

Pirma vieta

  • Cvergšnauceris
  • RUS CH RUSSKIY ASSORTI'C KRISTOFER MEY
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2013-05-30
  • Savininkas:E. Borisova
  • Rusija
Juodasis rusų terjeras

Antra vieta

  • Juodasis rusų terjeras
  • RUS CH MEDVEZHYA STAYA VLASTELINA
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2012-12-21
  • Savininkas:A. Shishkin
  • Rusija
Argentiniečių dogas

Trečia vieta

  • Argentiniečių dogas
  • BOSCO CIKUTA
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2014-05-15
  • Savininkas:D. Nasevič
  • Lietuva

Trečia FCI grupė

Erdelio terjeras

Pirma vieta

  • Erdelio terjeras
  • PL, SRB, BGR CH FLAIRE M MARVEL
  • Lytis:Kalė
  • Gimimo data:2013-04-22
  • Savininkas:E. Baranowska
  • Lenkija
Keribliuterjeras

Antra vieta

  • Keribliuterjeras
  • RUS CH NASH AVGUST OLSANDER
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2014-02-24
  • Savininkas:E.Turchina
  • Rusija
Stafordšyro bulterjeras

Trečia vieta

  • Stafordšyro bulterjeras
  • BRAVE SPIRIT LANKASTER
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2014-11-04
  • Savininkas:N. Lazareva
  • Rusija

Ketvirta FCI grupė

Taksas

Pirma vieta

  • Trumpaplaukis taksas
  • CIB-CIE- LT-LV-EST-BALT CH KING ALARIC DU CLOS DE L'ESTINAL
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2011-04-04
  • Savininkas:S. Verbickaitė
  • Lietuva
Taksas

Antra vieta

  • Trumpaplaukis nykštukinis taksas
  • ZIMERBUDE BOB
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2011-03-19
  • Savininkas:Z. Lukoshko
  • Rusija
Taksas

Trečia vieta

  • Šiurkščiaplaukis nykštukinis taksas
  • INT-BALT-RUS-BY-SLO-PL-UKR-H-ISR CH TSERTUS CAPITAL
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2007-09-16
  • Savininkas:R. Levulytė
  • Lietuva

Penkta FCI grupė

Samojedas

Pirma vieta

  • Samojedas
  • BALT, CZ, JCH KLAJOKLIŲ ŠUO YOU ROCK MY WORLD
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2015-02-28
  • Savininkas:D. Mickienė
  • Lietuva
Vokiečių špicas

Antra vieta

  • Vokiečių špicas – Nykštukinis
  • SEKURITY IZ KASKADA GREZ
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2015-09-16
  • Savininkas:N. Maksimova
  • Rusija
Akita

Trečia vieta

  • Akita
  • RUS CH MEGAPOLIS STYLE GOKAY
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2014-02-22
  • Savininkas:N. Stroich
  • Rusija

Šešta FCI grupė

Dalmatinas

Pirma vieta

  • Dalmatinas
  • N,DK CH AQILA
  • Lytis:Kalė
  • Gimimo data:2011-10-10
  • Savininkas:M. Guttormsen
  • Norvegija
Biglis

Antra vieta

  • Biglis
  • BALT JCH, LT, LV CH BOSS MANO FUGA
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2013-04-03
  • Savininkas:J. Gegelienė
  • Lietuva
Vandėjos didysis basetas grifonas

Trečia vieta

  • Vandėjos didysis basetas grifonas
  • EST, LV JCH, FI, LV CH MINSKUHOFF'S YOU ONLY LIVE TWICE
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2014-11-19
  • Savininkas:M. Aaltovirta
  • Suomija

Septinta FCI grupė

Trumpaplaukis vengrų vižlas

Pirma vieta

  • Trumpaplaukis vengrų vižlas
  • LT CH MALOMKOZI HAIKO
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2013-09-27
  • Savininkas:I. Širmenienė
  • Lietuva
Burbonų brakas

Antra vieta

  • Burbonų brakas
  • LT JCH-CH IT'S THE BEST DU PECH DU CAYROL
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2013-05-09
  • Savininkas:I. Širmenienė
  • Lietuva
Airių seteris

Trečia vieta

  • Airių seteris
  • BALT,BY,RUS CH WIND CHART AT ORIGINAL FREE FLYER
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2009-08-27
  • Savininkas:E. Safonova
  • Estija

Aštunta FCI grupė

Amerikiečių kokerspanielis

Pirma vieta

  • Amerikiečių kokerspanielis
  • TSVIB'S JAMES BOND
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2014-07-11
  • Savininkas:E. Korchagina
  • Serbija
Auksaspalvis retriveris

Antra vieta

  • Auksaspalvis retriveris
  • RIERA GLEYD
  • Lytis:Kalė
  • Gimimo data:2015-05-20
  • Savininkas:A. Ovcharova
  • Rusija

Trečia vieta

Devinta FCI grupė

Pudelis

Pirma vieta

  • Pudelis – Didysis
  • SMART CONNECTION NO MERCY
  • Lytis:Kalė
  • Gimimo data:2014-12-31
  • Savininkas:O. Knorre
  • Rusija
Maltos bišonas

Antra vieta

  • Maltos bišonas
  • CH ART OF LIFE'S TAURO THENDER
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2015-01-29
  • Savininkas:Janita Janušauskaitė-Plungė
  • Lietuva
Pudelis

Trečia vieta

  • Pudelis – Mažasis
  • RUS CH OLYMBINAR'S ALKVALON JOLLY FLY
  • Lytis:Kalė
  • Gimimo data:2014-11-27
  • Savininkas:N. Lebedeva
  • Rusija

Dešimta FCI grupė

Levretė

Pirma vieta

  • Levretė
  • CIB,BALT,NORDIC,SZ,PL,CZ CH LUX LORAL NICOLINA NOBILE
  • Lytis:Kalė
  • Gimimo data:2011-11-23
  • Savininkas:Inguna Grava-Thurman, Kristine Grava
  • Latvija
Vipetas

Antra vieta

  • Vipetas
  • RUS CH VOLAR BLEK SHARC RAVENA
  • Lytis:Kalė
  • Gimimo data:2014-07-14
  • Savininkas:E. Serova
  • Rusija
Saliukis

Trečia vieta

  • Saliukis
  • SOHEIL NOUR DEENA DANEEN
  • Lytis:Kalė
  • Gimimo data:2015-11-20
  • Savininkas:Aaltonen M. & Kuusikko H.
  • Suomija

Veteranų konkursas

Lygiaplaukis retriveris

Pirma vieta

  • Lygiaplaukis retriveris
  • CIB-CIE-FIN CH, RUS-UA-BY-BALT CH METSAVIRNAN KENTUCKIAN
  • Lytis:Kalė
  • Gimimo data:2008-05-06
  • Savininkas:M. Žagiliejienė
  • Lietuva
Vokiečių dogas

Antra vieta

  • Vokiečių dogas
  • INT, RKF, BY, RUS, PL, UA CH AKSENIJA NUO GRAŽUČIŲ
  • Lytis:Kalė
  • Gimimo data:2009-01-20
  • Savininkas:V. Vosyliūtė
  • Lietuva
Samojedas

Trečia vieta

  • Samojedas
  • LV, BALK, BG, MOL, MK CH, BALT JCH AURELIA SMILING MIRACLE
  • Lytis:Kalė
  • Gimimo data:2008-12-28
  • Savininkas:J. & M. Parijenko
  • Latvija

Jaunimo klasė

Vokiečių špicas

Pirma vieta

  • Vokiečių špicas – Nykštukinis
  • SEKURITY IZ KASKADA GREZ
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2015-09-16
  • Savininkas:N. Maksimova
  • Rusija
Erdelio terjeras

Antra vieta

  • Erdelio terjeras
  • RUS KORNELS KRASAVCHIK TEODORO
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2016-01-20
  • Savininkas:N. Kucherenko
  • Rusija
Saliukis

Trečia vieta

  • Saliukis
  • SOHEIL NOUR DEENA DANEEN
  • Lytis:Kalė
  • Gimimo data:2015-11-20
  • Savininkas:Aaltonen M. & Kuusikko H.
  • Suomija

Mažylių klasė

Samojedas

Pirma vieta

  • Samojedas
  • AKIKO INTELIGENTO
  • Lytis:Kalė
  • Gimimo data:2016-07-20
  • Savininkas:M. Puodžiūnas
  • Lietuva
Taksas

Antra vieta

  • Šiurkščiaplaukis takas
  • HERO DA MACHOCA DA CASA AMARELA
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2016-05-27
  • Savininkas:I. Basokė
  • Lietuva
Amerikiečių kokerspanielis

Trečia vieta

  • Amerikiečių kokerspanielis
  • HARDIS SMĖLINĖ SVAJA
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2016-07-25
  • Savininkas:A. Norkaitienė
  • Lietuva

Veislynų konkursas

Garbanotasis bišonas

Pirma vieta

  • Garbanotieji bišonai
  • TAURO
  • Savininkas:Janita & Tauras Plungės
Levretė

Antra vieta

  • Levretės
  • LUX LORAL
  • Savininkas:I. Grava-Turmane & K. Grava
Juodasis rusų terjeras

Trečia vieta

  • Juodieji rusų terjerai
  • MEDVEZHYA STAYA
  • Savininkas:M. Simonova

Porų konkursas

Pirma vieta

  • Faraonų šunys
  • APPLAUSE TO ME CARPE VIAM & LITLAR'S NIJU DJAKARTA
  • Savininkas:Vilius Lincevičius
Airių seteris

Antra vieta

  • Airių seteriai
  • BLIUZAS ENTUZIASTAS & LADY GA GA LOFTY
  • Savininkas:I. Češkevičiūtė & I. Mečionytė
Samojedas

Trečia vieta

  • Samojedai
  • -KLAJOKLIŲ ŠUO YOU ROCK MY WORLD
    -KLAJOKLIŲ ŠUO YOU ARE MY TREASURE
  • Savininkas:Dalia Mickienė

Jaunųjų vedlių konkursas

Pirma vieta

  • Diana Kuntcevič

Antra vieta

  • Karina Miškauskaitė

Trečia vieta

  • Dija Maksimavičiūtė

Jaunųjų vedlių konkursas - suaugusių grupė

Pirma vieta

  • Evelina Petko

Antra vieta

  • Karolina Jurkonytė

Jaunųjų vedlių konkursas - vyresnioji amžiaus grupė

Pirma vieta

  • Diana Kuntcevič

Antra vieta

  • Gintvilė Rutkutė

Trečia vieta

  • Evelina Stonkutė

Jaunųjų vedlių konkursas - vidurinioji amžiaus grupė

Pirma vieta

  • Karina Miškauskaitė

Antra vieta

  • Austėja Šulcaitė

Trečia vieta

  • Dangė Maksimavičiūtė

Jaunųjų vedlių konkursas - jaunesnioji amžiaus grupė

Pirma vieta

  • Dija Maksimavičiūtė

Antra vieta

  • Ema Stravinskaitė

Nuotraukų galerija