Šunų mylėtojams ir profesionalams

Bimas.lt logo

Paieška:

Gražiausiu parodos KAUNO RUDUO 2016 šunimi tapo pudelis iš Kauno

2016-09-17
Autoriai Audrius Sriubas ir Margarita Sriubienė

Per penkis šimtus šunų susirinko į parodą Kaune KAUNO RUDUO 2016. Gražiausius parodos šunis rinko trys teisėjai iš Lietuvos ir trys teisėjai iš Švedijos, Italijos ir Ispanijos. Belieka pasidžiaugti, kad teisėjas iš Ispanijos Juan Naveda gražiausio parodos šuns nugalėtojo taurę paliko Lietuvoje.

Parodos nugalėtojai

Paroda vyko šalia Kauno Žemės ūkio mokslo ir technologijų parke Akademijos gyvenvietėje. Pastačius naują pavilioną dabar vietos yra daug ir Kauno kinologiniams klubams atsirado puiki vieta organizuoti parodas, o dalyviams ir lankytojams yra pakankamai erdvės jaustis jaukiai bei komfortiškai.Į visų veislių (CAC) šunų parodą Kaune atvyko kone 550 šunų iš įvairių šalių.

BEST IN SHOW programa vyko labai sparčiai. Galiausiai teisėjas iš Ispanijos Juan Naveda išrinko gražiausius parodos šunis. Galime pasidžiaugti, kad pirma vieta atiteko atstovei iš Lietuvos nykštukinio pudelio kalytei SAVOJA GAMTOS HARMONIJA. Antra ir trečia vieta atitinkamai pasidalino šiurkščiaplaukių taksų kalytė TAPPIJALAN MISS MARPLE ir vokiečių aviganių kalytė YAIBA VOM OSTERBERGER-LAND.

SAVOJA GAMTOS HARMONIJA

Gražiausias parodos šuo nykštukinio pudelio kalytė SAVOJA GAMTOS HARMONIJA.

Pakalbinome nugalėtojos savininkę Inesą. Oja - taip nugalėtoją šaukia namuose, dar neturi ir dviejų metų, tačiau jau dažnai laimi parodose. Ji jau dalyvavo parodose ne tik Lietuvoje, tačiau ir Estijoje. Inesa su šunimis užsiima 25 metus ir augina tik pudelius. Tai ne vienintelis jų turimas pudelis. Kiti Inesos šunys taip pat laimi parodose. Anksčiau šuns savininkė turėjo ir veislyną, tačiau išsiskirti su šuniukais tapo perdaug sunku, todėl dabar šunis laiko tik sau.

TAPPIJALAN MISS MARPLE

Antros vietos nugalėtojas šiurkščiaplaukių taksų kalytė TAPPIJALAN MISS MARPLE.

Antra vieta džiaugėsi svečias iš Suomijos šiurkščiaplaukių taksų kalytės TAPPIJALAN MISS MARPLE savininkė Nina Lehtolammi. Nina paminėjo, kad jos kalytė taip pat turtinga pergalėmis parodose. Suomijoje tarp visų veislių ji užima penktą vietą, o specializuotose parodose užima pirmas vietas. Nina yra ir veisėja ir šuns savininkė. Pirmą šunį Nina turėjo jau būdama septynerių. Su šunimis ji užsiima daugiau nei trisdešimt metų, o veisia per dvidešimt metų ir tik taksus. Paklausus kodėl jai patinka šios veislės šunys ji atsakė: - „Bacause it's a big dog in a small size“ (Tai yra didelis šuo mažame dydyje)! Šiuo metu Nina turi šešis šunis ir su visais lankosi parodose Pabaltijyje bei Skandinavijos šalyse.

I-os FCI grupės nugalėtojai

I-os FCI grupės nugalėtojai

Pirma vieta – vokiečių aviganis (sav. R. Janušaitis), antra vieta – valų korgis pembrukas (sav. I. Šidiškienė), trečia vieta – australų aviganis (sav. A. Malon).

II-os FCI grupės nugalėtojai

II-os FCI grupės nugalėtojai

Pirma vieta – nykštukinis pinčeris (sav. A. Mozarova), antra vieta – Korsikos šuo (sav. J. Dianova-Karasa), trečia vieta – ryzenšnauceris (sav. D. Vartavičienė).

III-os FCI grupės nugalėtojai

III-os FCI grupės nugalėtojai

Pirma vieta – šiurkščiaplaukis foksterjeras (sav. R. Garuckaitė), antra vieta – škotų terjeras (sav. T. Bykova), trečia vieta – nykštukinis bulterjeras (sav. R. Černyš ir N. Kovrigina).

IV-os FCI grupės nugalėtojai

IV-os FCI grupės nugalėtojai

Pirma vieta – šiurkščiaplaukis taksas (sav. N. Lehtolammi ir N. Suhonen), antra vieta – ilgaplaukis taksas (sav. R. Skuodienė), trečia vieta – trumpaplaukis nykštukinis taksas (sav. Z. Lukoshko).

V-os FCI grupės nugalėtojai

V-os FCI grupės nugalėtojai

Pirma vieta – amerikiečių akita (sav. R. Narijauskienė), antra vieta – vokiečių nykštukinis špicas (sav. M. Denisova).

VI-os FCI grupės nugalėtojai

VI-os FCI grupės nugalėtojai

Pirma vieta – biglis (sav. G. Vlasenko).

VII-os FCI grupės nugalėtojai

VII-os FCI grupės nugalėtojai

Pirma vieta – italų brakas (sav. L. Leskova), antra vieta – Veimaro trumpaplaukis paukštšunis (sav. K. Ivanova), trečia vieta – vokiečių kurtsharas (sav. I. Magazeina).

VIII-os FCI grupės nugalėtojai

VIII-os FCI grupės nugalėtojai

Pirma vieta – auksaspalvis retriveris (sav. D. Strepetkaitė ir V. Žilinskė), antra vieta – romanijos vandens šuo (sav. R. Kiili), trečia vieta – garbanotasis retriveris (sav. S. Kamarauskas).

IX-os FCI grupės nugalėtojai

IX-os FCI grupės nugalėtojai

Pirma vieta – nykštukinis pudelis, antra vieta – garbanotasis bišonas (sav. T. Cinelis, J. ir T. Plungės), trečia vieta – lasos apsas (sav. L. Kudirkienė).

X-os FCI grupės nugalėtojai

X-os FCI grupės nugalėtojai

Pirma vieta – vipetas (sav. A. Drugilienė), antra vieta – levretė (sav. I. Grava-Turmane ir K. Grava), trečia vieta – azavakas (sav. V. Mikutytė).

FCI nepripažintų veislių grupės nugalėtojai

FCI nepripažintų veislių grupės nugalėtojai

Pirma vieta – rusų margasis bišonas (sav. E. Bružinskienė), antra vieta – Byverio terjeras (sav. D. Tiškutė-Memgaudienė), trečia vieta – Rytų Europos aviganis (sav. R. Urbonas).

Veteranų konkurso nugalėtojai

Veteranų konkurso nugalėtojai

Pirma vieta – lasos apsas (sav. L. Kudirkienė), antra vieta – auksaspalvis retriveris (sav. G. Valiuntaitė Matvejeva), trečia vieta – afganų kurtas (sav. J. Haustova).

Jaunimo konkurso nugalėtojai

Jaunimo konkurso nugalėtojai

Pirma vieta – garbanotasis bišonas (sav. T. Cinelis, J. ir T. Plungės), antra vieta – trumpaplaukis vengrų vižlas (sav. E. Fadeevy), trečia vieta – šiurkščiaplaukis taksas (sav. N. Lehtolammi).

Šuniukų konkurso nugalėtojai

Šuniukų konkurso nugalėtojai

Pirma vieta – bulterjeras (sav. R. Černyš), antra vieta – Berno zenenhundas (sav. L. Kulikauskienė), trečia vieta – pekinas (sav. J. Venslauskienė).

Mažylių konkurso nugalėtojai

Mažylių konkurso nugalėtojai

Pirma vieta – Ši cu (sav. I. Kovalchuk), antra vieta – Aliaskos malamutas (sav. G. Tamašauskaitė ir S. Demir), trečia vieta – basendžis (sav. V. Staniūnas).

Porų konkurso nugalėtojai

Porų konkurso nugalėtojai

Pirma vieta – volfšpicai (sav. N. Marukh), antra vieta – šiurkščiaplaukiai nykštukiniai taksai, trečia vieta – faraonų šunys.

Veislynų konkurso nugalėtojai

Veislynų konkurso nugalėtojai

Pirma vieta – dobermanai (sav. M. Kauppinen).

Parodos akimirkos