Šunų mylėtojams ir profesionalams

Bimas.lt logo

Paieška:

Parodoje KIKOS TAURĖ 2017 gražiausiu šunimi išrinktas toipudelis

2017-01-29
Autoriai Margarita Sriubienė ir Audrius Sriubas

Po visos dienos kruopščios atrankos ant aukščiausio nugalėtojo pakylos laiptelio užlipo toipudelis iš Rusijos.

Kikos taurė 2017

Sekmadienį Aleksandro Stulginskio universiteto teritorijoje vyko tarptautinė šunų paroda Kikos taurė 2017. Parodoje dalyvavo 1553 šunys iš įvairių Europos šalių. Gražiausią parodos šunį rinko teisėjai iš Italijos, Švedijos, Slovėnijos, Airijos, Lenkijos, Portugalijos, Rusijos ir Lietuvos.

Nuo 10 valandos ryto vyko ekspertizės ringuose kur buvo suteikiami titulai ir išrenkami gražiausi kiekvienos veislės šunys, kurie po pietų dalyvavo Best in Show pasirodyme. Gražiausiu parodos šunimi buvo išrinktas toipudelis vardu SMART CONNECTION WONDERLAND iš Rusijos.

Parodos nugalėtojas

Parodos nugalėtojas toipudelis SMART CONNECTION WONDERLAND iš Rusijos.

BEST IN SHOW

Pudelis

Pirma vieta

  • Pudelis – Toi
  • SMART CONNECTION WONDERLAND
  • Lytis:Kalė
  • Gimimo data:2015-04-17
  • Savininkas:O. Knorre
  • Rusija
Valų korgis pembrukas

Antra vieta

  • Valų korgis pembrukas
  • RUS CH ANDVOL TSESAREVICH
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2014-06-30
  • Savininkas:O. Shuvalova
  • Rusija
Levretė

Trečia vieta

  • Levretė
  • CIB,BALT,NORDIC,SZ,PL,CZ CH LUX LORAL NICOLINA NOBILE
  • Lytis:Kalė
  • Gimimo data:2011-11-23
  • Savininkas:Inguna Grava-Thurman, Kristine Grava
  • Latvija

Pirma FCI grupė

Valų korgis pembrukas

Pirma vieta

  • Valų korgis pembrukas
  • RUS CH ANDVOL TSESAREVICH
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2014-06-30
  • Savininkas:O. Shuvalova
  • Rusija
Šeltis

Antra vieta

  • Šeltis
  • SE CH LUNDECOCK'S STICKY FINGERS
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2014-05-25
  • Savininkas:J. Andesson
  • Švedija
Australų aviganis

Trečia vieta

  • Australų aviganis
  • SEVENTY SEVEN UNIQUE LOOK
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2015-04-23
  • Savininkas:E. Zverintseva
  • Rusija

Antra FCI grupė

Senbernaras

Pirma vieta

  • Senbernaras
  • EST,LT,RUS JCH LUMELAVIIN BRILLIANT KIND OF HEART
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2015-03-11
  • Savininkas:T. Kulli
  • Estija
Cvergšnauceris

Antra vieta

  • Cvergšnauceris
  • LT CH ANTRACITO MAGIJA GUAPO
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2015-02-19
  • Savininkas:Diana & Mindaugas Jurkuvėnai
  • Lietuva
Bulmastifas

Trečia vieta

  • Bulmastifas
  • LT,BY CH MARCONIN N RIDGETOPS HEAD OF STATE
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2013-08-15
  • Savininkas:G. Chmelevskaja
  • Lietuva

Trečia FCI grupė

Škotų terjeras

Pirma vieta

  • Škotų terjeras
  • SKAILAIN'S ROI DE CHASSE
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2015-04-13
  • Savininkas:O. Baranchikova
  • Rusija
Erdelio terjeras

Antra vieta

  • Erdelio terjeras
  • RUS KORNELS KRASAVCHIK TEODORO
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2016-01-20
  • Savininkas:N. Kucherenko
  • Rusija
Jorkšyro terjeras

Trečia vieta

  • Jorkšyro terjeras
  • FI,NO CH MAGIC MINIDOG FINNISH DESIGN
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2014-10-28
  • Savininkas:Toivanen Markku & Toivanen Kaija
  • Suomija

Ketvirta FCI grupė

Taksas

Pirma vieta

  • Trumpaplaukis taksas
  • ZAKAS
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2015-05-13
  • Savininkas:E. Jonikas
  • Lietuva
Taksas

Antra vieta

  • Šiurkščiaplaukis takas
  • LV,EE JCH TAPPIJALAN GRAND PRIX
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2015-06-02
  • Savininkas:N. Lehtolammi
  • Suomija
Taksas

Trečia vieta

  • Ilgaplaukis taksas
  • FI,SE,EE,LV,BY,IT CH BADAMTAM'S DURAN DURAN
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2013-06-15
  • Savininkas:Muuri E. & Tikander M.
  • Suomija

Penkta FCI grupė

Vokiečių špicas

Pirma vieta

  • Vokiečių špicas – Nykštukinis
  • THA CH THAI SILK GONNE MAKE ME SWEAT
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2014-07-15
  • Savininkas:W. Thio
  • Rusija
Samojedas

Antra vieta

  • Samojedas
  • BALT,CZ JCH KLAJOKLIŲ ŠUO YOU ROCK MY WORLD
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2015-02-28
  • Savininkas:Dalia Mickienė
  • Lietuva
Akita

Trečia vieta

  • Akita
  • RUS CH MEGAPOLIS STYLE GOKAY
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2014-02-22
  • Savininkas:N. Stroich
  • Rusija

Šešta FCI grupė

Biglis

Pirma vieta

  • Biglis
  • AMI SHEGODAI ROMANTIC KISS
  • Lytis:Kalė
  • Gimimo data:2015-04-10
  • Savininkas:A. Savinova
  • Rusija
Dalmatinas

Antra vieta

  • Dalmatinas
  • N,DK CH AQILA
  • Lytis:Kalė
  • Gimimo data:2011-10-10
  • Savininkas:M. Guttormsen
  • Norvegija
Vandėjos didysis basetas grifonas

Trečia vieta

  • Vandėjos didysis basetas grifonas
  • EST,LV JCH,FI CH MINSKUHOFF'S YOU ONLY LIVE TWICE
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2014-11-19
  • Savininkas:M. Aaltovirta
  • Suomija

Septinta FCI grupė

Trumpaplaukis vengrų vižlas

Pirma vieta

  • Trumpaplaukis vengrų vižlas
  • LT CH MALOMKOZI HAIKO
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2013-09-27
  • Savininkas:I. Širmenienė
  • Lietuva
Burbonų brakas

Antra vieta

  • Burbonų brakas
  • LT JCH-CH IT'S THE BEST DU PECH DU CAYROL
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2013-05-09
  • Savininkas:I. Širmenienė
  • Lietuva
Airių seteris

Trečia vieta

  • Airių seteris
  • CIE-LT CH SARMANDO DREAM ABSOLUTE GOLD
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2007-08-08
  • Savininkas:I. Meičionytė
  • Lietuva

Aštunta FCI grupė

Pirma vieta

Antra vieta

Trečia vieta

  • CIB, NORD, FIN, SE, N, BALT CH TAJMADORAN SANTOS
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2007-05-16
  • Savininkas:Jantii & Jarvinen & Virtanen
  • Suomija

Devinta FCI grupė

Pudelis

Pirma vieta

  • Pudelis – Toi
  • SMART CONNECTION WONDERLAND
  • Lytis:Kalė
  • Gimimo data:2015-04-17
  • Savininkas:O. Knorre
  • Rusija
Garbanotasis bišonas

Antra vieta

  • Garbanotasis bišonas
  • BALT JCH,LT CH TAURO BARISTONE
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2013-11-28
  • Savininkas:Janita ir Tauras Plungės
  • Lietuva
Maltos bišonas

Trečia vieta

  • Maltos bišonas
  • CH ART OF LIFE'S TAURO THENDER
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2015-01-29
  • Savininkas:Janita Janušauskaitė-Plungė
  • Lietuva

Dešimta FCI grupė

Levretė

Pirma vieta

  • Levretė
  • CIB,BALT,NORDIC,SZ,PL,CZ CH LUX LORAL NICOLINA NOBILE
  • Lytis:Kalė
  • Gimimo data:2011-11-23
  • Savininkas:Inguna Grava-Thurman, Kristine Grava
  • Latvija
Rusų ilgaplaukis kurtas (Barzaia)

Antra vieta

  • Rusų ilgaplaukis kurtas (Barzaia)
  • EE,FI,S CH BAROWIAK'S DJA'GILEV
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2012-06-19
  • Savininkas:Suopajarvi K. & Pulkkinen S.
  • Suomija
Vipetas

Trečia vieta

  • Vipetas
  • BORN TO CHARM NOELL
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2015-10-25
  • Savininkas:V. Mahrova
  • Estija

Veteranų konkursas

Levretė

Pirma vieta

  • Levretė
  • CIB, BALT, FIN, RUS, SLO, BY CH LUX LORAL ILARIO INNOCENZO
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2008-10-25
  • Savininkas:I. Grava ir K. Grava - Bardina
  • Latvija
Auksaspalvis retriveris

Antra vieta

  • Auksaspalvis retriveris
  • LT.KL.CH, LT JCH-CH, LV CH SUKKERSTAR AV VERVIK
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2008-06-20
  • Savininkas:R. Milerienė
  • Lietuva
Ši Cu

Trečia vieta

  • Ši Cu
  • INT CH,LT-LV-EST-BALT CH,LT-LV-EST-BALT JCH CHEINA'S DOLL'S HAPPY
  • Lytis:Kalė
  • Gimimo data:2008-07-13
  • Savininkas:E. Palaimaitė
  • Lietuva

Jaunimo klasė

Garbanotasis bišonas

Pirma vieta

  • Garbanotasis bišonas
  • TAURO MILANO
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2015-12-02
  • Savininkas:Cinelis T. & Plungės J. & T.
  • Lietuva
Erdelio terjeras

Antra vieta

  • Erdelio terjeras
  • RUS KORNELS KRASAVCHIK TEODORO
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2016-01-20
  • Savininkas:N. Kucherenko
  • Rusija
Valų korgis pembrukas

Trečia vieta

  • Valų korgis pembrukas
  • ATSEL HOF SHOW-KROSH
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2016-01-13
  • Savininkas:Erman M. & Polikutina L.
  • Rusija

Mažylių klasė

Amerikiečių stafordšyro terjeras

Pirma vieta

  • Amerikiečių stafordšyro terjeras
  • DENVERS ELITE CHAIN OF VICTORIES
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2016-06-23
  • Savininkas:E Norvilenė
  • Lietuva
Biglis

Antra vieta

  • Biglis
  • IRINSTYLE ATLANTIC WIND
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2016-07-06
  • Savininkas:Vorozheikina I.M. & Zborovskiy D.A.
  • Rusija

Veislynų konkursas

Levretė

Pirma vieta

  • Levretės
  • LUX LORAL
  • Savininkas:I. Grava-Turmane & K. Grava
Garbanotasis bišonas

Antra vieta

  • Garbanotieji bišonai
  • TAURO
  • Savininkas:Janita & Tauras Plungės

Trečia vieta

Porų konkursas

Samojedas

Pirma vieta

  • Samojedai
  • -KLAJOKLIŲ ŠUO YOU ROCK MY WORLD
    -KLAJOKLIŲ ŠUO YOU ARE MY TREASURE
  • Savininkas:Dalia Mickienė
Garbanotasis bišonas

Antra vieta

  • Garbanotieji bišonai
  • TAURO MILANO & TAURO GERMIONA
  • Savininkas:Janita & Tauras Plungės
Taksas

Trečia vieta

  • Trumpaplaukis taksas
  • KINGALARIC DU CLOS DE I'ESTINAL & PRINCESS BELLE SOSTO ĮPĖDINIS
  • Savininkas:Skaistė Verbickaitė

Jaunųjų vedlių konkursas

Kurtsharas

Pirma vieta

  • Viltė Šokaitytė
Australų aviganis

Antra vieta

  • Vakarė Daunaravičiūtė

Trečia vieta

  • Kotryna Žeimytė

Jaunųjų vedlių konkursas - suaugusių grupė

Pirma vieta

  • Evelina Petko
Ši Cu

Antra vieta

  • Karolina Mikulskytė

Trečia vieta

  • Olga Migovich

Jaunųjų vedlių konkursas - vyresnioji amžiaus grupė

Kurtsharas

Pirma vieta

  • Viltė Šokaitytė

Antra vieta

  • Diana Kuntcevič

Trečia vieta

  • Andžela Tamošiūnaitė

Jaunųjų vedlių konkursas - vidurinioji amžiaus grupė

Australų aviganis

Pirma vieta

  • Vakarė Daunaravičiūtė

Antra vieta

  • Ance Gercane

Trečia vieta

  • Karina Miškauskaitė

Jaunųjų vedlių konkursas - jaunesnioji amžiaus grupė

Pirma vieta

  • Kotryna Žeimytė

Antra vieta

  • Dija Maksimavičiūtė

Trečia vieta

  • Ema Stravinskaitė

Nuotraukų galerija