Šunų mylėtojams ir profesionalams

Bimas.lt logo

Paieška:

Veislynas KLAJOKLIŲ ŠUO dovanoja gerumą beglobiams gyvūnams

2019-01-05
Šiauliai

Kaip ir Trys Karaliai veislynas „Klajoklių šuo“ atkeliavo į VšĮ „Šiaulių letenėlė“ su dovanomis.

Klajoklių šuo lankosi prieglaudoje

Samojedai – šunys turintys milžiniškas širdeles, todėl savo meilę siunčia ir tiems keturkojams kuriems labai jos trūksta.

Kai už lango tamsu, šalta ir dargana mažai kas susimąsto, kaip tokiu laiku gyvena likimo nuskriausti į gatvę išmesti šuniukai, vieni dėl to, kad paseno, kiti, kad buvo netinkamai dresuojami ir krėtė šunybes namuose, o dar kiti, tiesiog, kad atsidūrė netinkamuose rankose, pas netinkamus žmones (jei galima juos taip vadinti).

Beglobiai šunys

Veislynas „Klajoklių šuo“ padarė žiemos stebuklą ir suteikė galimybę beglobiams turėti stogą virš galvos. „Tik kai būname geri mūsų svajonės išsipildo“ – primena veislyno savininkė Dalia Mickienė.

Dalia Mickienė kartu su veislyno šuneliais dovanoja gerumą ir meilę, tiems kam jos labai trūksta. Dalia buvo viena pirmųjų, kuri su savo veislyno šuneliais įsitraukė į kaniterapijos veiklą. Šiuo metu jos šuneliai turi sertifikatus ir profesionaliai teikia pagalbą: lankosi pas vaikučius globos namuose, gydymo įstaigose pas onkologinėmis ligomis sergančius mažuosius vaikučius, lanko senelius socialinės globos namuose, padeda autizmu sergantiems ligoniams. Dalia puikiai sugeba visus suburti ir veikti kartu. Šiuo metu veislyno bendriją sudaro net 60 žmonių ir jie visi prisideda prie Dalios iniciatyvos dalinti gerumą.

Kiekvieną vasarą rengiamame veislyno „Klajoklių šuo“ susitikime, kuriame dalyvauja apie 60 žmonių būna skelbiamas aukcionas, kurio metu gerieji žmones renka pinigėlius Šv. Kalėdų stebuklams ir šiais metais tas stebuklas aplankė Všį „Šiaulių letenėlę“ nupirkdami taip reikiamų žaliavų (medienos, tinklo, varžtų, stogo dangos) beglobių gyvūnų voljerų statybai.

Dovanos gyvūnų prieglaudai

„Įsižiūrėk į šuns akis – ar apsivers liežuvis pasakyti, kad šie padarai neturi sielos?“ – Victor Hugo

Gyvūnų prieglaudos gyventojas Gyvūnų prieglauda