Šunų mylėtojams ir profesionalams

Bimas.lt logo

Paieška:

Tarptautinė visų veislių šunų paroda LITEXPO TAURĖ 2018

2018-12-23
Autoriai: Audrius Sriubas ir Margarita Sriubienė

Lietuvos kinologai senus metus tradiciškai palydi kalėdinėmis tarptautinėmis šunų parodomis. Pirmą parodą LITEXPO TAURĖ 2018 laimėjo mūsų svečiai iš Maskvos.

LITEXPO TAURĖ 2018 Parodos LITEXPO TAURĖ 2018 nugalėtojas

Parodos LITEXPO TAURĖ 2018 nugalėtojas bobteilas GRILAND THROUGHOUT THE WORLD iš Maskvos.

BEST IN SHOW

Bobteilas

Pirma vieta

  • Bobteilas
  • GRILAND THROUGHOUT THE WORLD
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2017-02-23
  • Savininkas:Karina Grigoryan
  • Rusija
Džeko Raselo terjeras

Antra vieta

  • Džeko Raselo terjeras
  • CH LOVELY-ORANGE GORGEOUS GARDENIA
  • Lytis:Kalė
  • Gimimo data:2016-12-12
  • Savininkas:N. Avdonina
  • Rusija
Burbonų brakas

Trečia vieta

  • Burbonų brakas
  • LT JCH-CH IT'S THE BEST DU PECH DU CAYROL
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2013-05-09
  • Savininkas:I. Širmenienė
  • Lietuva

Lietuvos gražiausias šuo

Burbonų brakas

Pirma vieta

  • Burbonų brakas
  • LT JCH-CH IT'S THE BEST DU PECH DU CAYROL
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2013-05-09
  • Savininkas:I. Širmenienė
  • Lietuva
Lasos apsas

Antra vieta

  • Lasos apsas
  • CHIC CHOIX REMBRANDT
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2017-04-30
  • Savininkas:Lauryna Kudirkienė
  • Lietuva
Maltos bišonas

Trečia vieta

  • Maltos bišonas
  • CH ART OF LIFE'S TAURO THENDER
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2015-01-29
  • Savininkas:Janita Januškauskaitė-Plungė
  • Lietuva

Pirma FCI grupė

Bobteilas

Pirma vieta

  • Bobteilas
  • GRILAND THROUGHOUT THE WORLD
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2017-02-23
  • Savininkas:Karina Grigoryan
  • Rusija
Valų korgis pembrukas

Antra vieta

  • Valų korgis pembrukas
  • CH AMBERYNLEA CRACKERJACK
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2015-05-15
  • Savininkas:S. Salnikov
  • Latvija
Komondoras

Trečia vieta

  • Komondoras
  • CH CASPIAN DOLMAR Z ALKAZARU
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2016-07-31
  • Savininkas:Oleasya Klishauskienė
  • Rusija

Antra FCI grupė

Anglų buldogas

Pirma vieta

  • Anglų buldogas
  • CANDY PRADA KIDDY WIN'S
  • Lytis:Kalė
  • Gimimo data:2016-09-21
  • Savininkas:E. Globenko, Natalia Vinokurova
  • Baltarusija
Cvergšnauceris

Antra vieta

  • Cvergšnauceris – Juodas su įsidabriu
  • CH SILVER RAINBOW SILVA VARESKU
  • Lytis:Kalė
  • Gimimo data:2016-04-25
  • Savininkas:I.O. Lukasevich
  • Rusija
Bulmastifas

Trečia vieta

  • Bulmastifas
  • CH FULLHOUSE BULL'S PAPAYA DREAM
  • Lytis:Kalė
  • Gimimo data:2017-07-04
  • Savininkas:Agata Bis
  • Lenkija

Trečia FCI grupė

Džeko Raselo terjeras

Pirma vieta

  • Džeko Raselo terjeras
  • CH LOVELY-ORANGE GORGEOUS GARDENIA
  • Lytis:Kalė
  • Gimimo data:2016-12-12
  • Savininkas:N. Avdonina
  • Rusija
Škotų terjeras

Antra vieta

  • Škotų terjeras
  • CH FILISITE BRASH BLACK KARBONADO
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2015-07-11
  • Savininkas:Valentina Popova
  • Rusija
Bulterjeras

Trečia vieta

  • Bulterjeras
  • CH FUGA ADAMANT-UA
  • Lytis:Kalė
  • Gimimo data:2016-05-26
  • Savininkas:A. Yavorskaya
  • Ukraina

Ketvirta FCI grupė

Taksas

Pirma vieta

  • Šiurkščiaplaukis takas
  • HERO DA MACHOCA DA CASA AMARELA
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2016-05-27
  • Savininkas:I. Basokė
  • Lietuva
Taksas

Antra vieta

  • Ilgaplaukis taksas
  • PETMARI-ZILLBER ROYAL SON
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2016-10-26
  • Savininkas:E.V. Sorokina
  • Rusija
Taksas

Trečia vieta

  • Trumpaplaukis triušinis taksas
  • CH FORMULA USPEHA RAKETA
  • Lytis:Kalė
  • Gimimo data:2016-07-07
  • Savininkas:I.Yu. Khapaeva
  • Rusija

Penkta FCI grupė

Šiba

Pirma vieta

  • Šiba
  • CH AIKEN SAGARIME NIBORI
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2015-05-21
  • Savininkas:A. Stynko
  • Rusija
Samojedas

Antra vieta

  • Samojedas
  • CH RADOST ZHIZNI TISSOT
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2017-01-02
  • Savininkas:Aleksandra Voronina
  • Rusija
Sibiro haskis

Trečia vieta

  • Sibiro haskis
  • CH GREYSTOKE OF SIBERIAN LADY
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2014-01-07
  • Savininkas:Ingrida Gudmonienė
  • Lietuva

Šešta FCI grupė

Rodezijos ridžbekas

Pirma vieta

  • Rodezijos ridžbekas
  • BALT JCH,LV CH DREAM COME TRUE BY QWANDOYA
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2015-01-28
  • Savininkas:L. Groma
  • Rusija
Biglis

Antra vieta

  • Biglis
  • CH INSERGIO ACROSS THE UNIVERSE
  • Lytis:Kalė
  • Gimimo data:2016-05-31
  • Savininkas:Ya.O. Babchenko
  • Ukraina
Dalmatinas

Trečia vieta

  • Dalmatinas
  • SHARLOTTA S NEVSKIH OSTROVOV
  • Lytis:Kalė
  • Gimimo data:2017-08-14
  • Savininkas:Suvi Lukjanov
  • Suomija

Septinta FCI grupė

Burbonų brakas

Pirma vieta

  • Burbonų brakas
  • LT JCH-CH IT'S THE BEST DU PECH DU CAYROL
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2013-05-09
  • Savininkas:I. Širmenienė
  • Lietuva
Veimaro paukštšunis

Antra vieta

  • Veimaro paukštšunis – Trumpaplaukis
  • D'ARGENTO VIEN AVALON USS ARIZONA
  • Lytis:Kalė
  • Gimimo data:2016-07-15
  • Savininkas:Agata Owczarska
  • Lenkija
Italų brakas

Trečia vieta

  • Italų brakas – balta ruda
  • CH GRAFSKOE GNEZDO ADELE
  • Lytis:Kalė
  • Gimimo data:2017-03-23
  • Savininkas:E.Yu. Voynova
  • Rusija

Aštunta FCI grupė

Labradoro retriveris

Pirma vieta

  • Labradoro retriveris
  • HIT OF HIT BURLESQUE
  • Lytis:Kalė
  • Gimimo data:2017-05-25
  • Savininkas:Neringa Dobrovolskytė
  • Lietuva
Amerikiečių kokerspanielis

Antra vieta

  • Amerikiečių kokerspanielis
  • BOGESTVENNAYA SKAZKA VANILLA ICECREAM
  • Lytis:Kalė
  • Gimimo data:2016-06-18
  • Savininkas:I. Besedina
  • Baltarusija
Anglų springerspanielis

Trečia vieta

  • Anglų springerspanielis
  • GLAMORLY GLAM QUEEN
  • Lytis:Kalė
  • Gimimo data:2015-11-30
  • Savininkas:Aino Makela, Antti Hokkanen
  • Suomija

Devinta FCI grupė

Lasos apsas

Pirma vieta

  • Lasos apsas
  • CHIC CHOIX REMBRANDT
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2017-04-30
  • Savininkas:Lauryna Kudirkienė
  • Lietuva
Maltos bišonas

Antra vieta

  • Maltos bišonas
  • CH ART OF LIFE'S TAURO THENDER
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2015-01-29
  • Savininkas:Janita Januškauskaitė-Plungė
  • Lietuva
Pudelis

Trečia vieta

  • Pudelis – Toi
  • CH EVAK'S WATERMARK
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2015-05-14
  • Savininkas:Natalia Mankova, Anna Stepkina
  • Rusija

Dešimta FCI grupė

Rusų ilgaplaukis kurtas (Barzaia)

Pirma vieta

  • Rusų ilgaplaukis kurtas (Barzaia)
  • CH FONEZEL ZNOY EXTRIM AVANGARD
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2014-11-17
  • Savininkas:E.A. Bleze
  • Rusija
Vipetas

Antra vieta

  • Vipetas
  • CH ABSOLIUTI IDILĖ ELECTRA BRILLIANT
  • Lytis:Kalė
  • Gimimo data:2013-02-20
  • Savininkas:Ramunė Šnepetienė
  • Lietuva
Azavakas

Trečia vieta

  • Azavakas
  • AZAMOUR NAJLA
  • Lytis:Kalė
  • Gimimo data:2017-02-14
  • Savininkas:Tuija Ronhovde, Claudia Ronhovde
  • Suomija

Veteranų konkursas

Amerikiečių stafordšyro terjeras

Pirma vieta

  • Amerikiečių stafordšyro terjeras
  • IRGEN GOLD MALBORO FOR CHEBENS TEBEL
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2010-08-14
  • Savininkas:Marina Krishchuk
  • Rusija
Basendžis

Antra vieta

  • Basendžis
  • CH BUPE ITAPUCA
  • Lytis:Kalė
  • Gimimo data:2009-05-30
  • Savininkas:E. Balova, Steele Picanco Savio, Cruz Claudio
  • Rusija
Biglis

Trečia vieta

  • Biglis
  • CIB-CIE-LT-BALT-RUS-BY-UA-PL-CZ-SLO CH MUKAS IŠ DAUMILŲ
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2008-08-13
  • Savininkas:E. Vasilevičiūtė
  • Lietuva

Jaunimo klasė

Mopsas

Pirma vieta

  • Mopsas
  • RUS KARTEL TRUE LOVE
  • Lytis:Kalė
  • Gimimo data:2017-09-22
  • Savininkas:Olga Viola
  • Rusija
Senbernaras

Antra vieta

  • Senbernaras
  • BELOVED KING ARISHA
  • Lytis:Kalė
  • Gimimo data:2017-09-01
  • Savininkas:T.V. Sharshutina
  • Rusija
Bostono terjeras

Trečia vieta

  • Bostono terjeras
  • CANMOY'S BOSTON CELEBRATION
  • Lytis:Kalė
  • Gimimo data:2018-03-05
  • Savininkas:Klarissa Orgusaar
  • Estija

Nuotraukų galerija