Šunų mylėtojams ir profesionalams

Bimas.lt logo

Paieška:

Parodoje PANEVĖŽIO TAURĖ 2018 gražiausiu šunimi išrinktas bulmastifas

2018-02-19
Autoriai Margarita Sriubienė ir Audrius Sriubas

Panevėžio šunų mylėtojų klubas LUNARIS savaitgalį visus šunų mylėtojus pakvietė į visų veislių (CAC) šunų parodas. Antrą dieną parodą laimėjo bulmastifas iš Lietuvos. Taip pat tradiciškai buvo renkami gražiausi Panevėžio šunų klubo šunys.

Parodos Panevėžio Taurė 2018 nugalėtojai

Šeštadienį ir sekmadienį Panevėžio Sporto Rūmuose vyko Panevėžio šunų klubo LUNARIS organizuota visų veislių šunų paroda (CAC) „Aukštaitijos žiema 2018“ ir „Panevėžio Taurė 2018“. Į parodas užsiregistravo ir dalyvavo apie 570 šunų iš įvairių Europos šalių. Gražiausią parodos šunį rinko teisėjai iš Lietuvos ir Rusijos.

Nuo 10 valandos ryto vyko ekspertizės ringuose kur buvo suteikiami titulai ir išrenkami gražiausi kiekvienos veislės šunys, kurie po pietų dalyvavo Best in Show pasirodyme. Gražiausiu sekmadienio parodos šunimi teisėjas Dmitry Prozorov iš Rusijos išrinko bulmastifą MARCONIN N RIDGETOPS HEAD OF STATE'S IS DVARISKIU (savininkė G. Chmelevskaja) iš Lietuvos.

Parodos PANEVĖŽIO TAURĖ 2018 aukščiausiai įvertintas bulmastifas

BEST IN SHOW

Bulmastifas

Pirma vieta

  • Bulmastifas
  • LT JCH, LT CH MARCONIN N RIDGETOPS HEAD OF STATE'S IS DVARISKIU
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2013-08-15
  • Savininkas:Chmelevskaja G.
  • Lietuva
Airių seteris

Antra vieta

  • Airių seteris
  • INT CH, BALT JCH-CH KARMINO MADE KEEP ON GOING
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2010-02-14
  • Savininkas:A. Plečkaitienė
  • Lietuva
Vokiečių špicas

Trečia vieta

  • Vokiečių špicas – Nykštukinis
  • STARFIRE'S MR WONDERFULL
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2016-08-27
  • Savininkas:F. Arienti, J. Cabrera
  • JAV

Pirma FCI grupė

Vokiečių aviganis

Pirma vieta

  • Vokiečių aviganis
  • LT JCH-CH YAIBA VOM OSTERBERGER-LAND
  • Lytis:Kalė
  • Gimimo data:2015-02-01
  • Savininkas:R. Janušaitis
  • Lietuva
Australų aviganis

Antra vieta

  • Australų aviganis
  • SEVENTY SEVEN BERENICE
  • Lytis:Kalė
  • Gimimo data:2017-02-03
  • Savininkas:K. Mikulskytė
  • Lietuva
Valų korgis pembrukas

Trečia vieta

  • Valų korgis pembrukas
  • MASTERMIND RUDENS LEGENDOS
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2017-04-04
  • Savininkas:R. Masiokaite
  • Lietuva

Antra FCI grupė

Bulmastifas

Pirma vieta

  • Bulmastifas
  • LT JCH, LT CH MARCONIN N RIDGETOPS HEAD OF STATE'S IS DVARISKIU
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2013-08-15
  • Savininkas:Chmelevskaja G.
  • Lietuva
Ryzenšnauceris

Antra vieta

  • Ryzenšnauceris – Juodas
  • GENTLY BORN GOLDEN BOY MIO
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2016-06-13
  • Savininkas:I. Kuzminienė
  • Lietuva
Pinčeris

Trečia vieta

  • Pinčeris
  • KAMOLI UGNINIS AGATAS
  • Lytis:Kalė
  • Gimimo data:2016-02-21
  • Savininkas:E. Tamulionienė
  • Lietuva

Trečia FCI grupė

Vakarų Škotijos baltasis terjeras

Pirma vieta

  • Vakarų Škotijos baltasis terjeras
  • CHARMING DANDY PROVOKATORIUS
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2016-10-03
  • Savininkas:G. Meškauskaitė
  • Lietuva
Amerikiečių stafordšyro terjeras

Antra vieta

  • Amerikiečių stafordšyro terjeras
  • DREAMBERRY LITTLE SOUL
  • Lytis:Kalė
  • Gimimo data:2016-09-02
  • Savininkas:M. Kanoševa
  • Estija
Norvidžo terjeras

Trečia vieta

  • Norvidžo terjeras
  • LT CH ATOMIC LLYBAC
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2011-11-02
  • Savininkas:I. Sidorenko
  • Lietuva

Ketvirta FCI grupė

Taksas

Pirma vieta

  • Trumpaplaukis taksas
  • NEZHNYJ HISCHNIK HORST
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2017-02-15
  • Savininkas:P. Čerapaitė
  • Lietuva
Taksas

Antra vieta

  • Ilgaplaukias nykštukinis taksas
  • FI CH QUINCAS OIS RENTUN RUUSU
  • Lytis:Kalė
  • Gimimo data:2011-12-27
  • Savininkas:R. Moilanen
  • Suomija
Taksas

Trečia vieta

  • Trumpaplaukis triušinis taksas
  • DILEMMA EGOISTE V MARSELIO KOMPANIJA
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2017-04-09
  • Savininkas:Skaiva Jasevičiūtė
  • Lietuva

Penkta FCI grupė

Vokiečių špicas

Pirma vieta

  • Vokiečių špicas – Nykštukinis
  • STARFIRE'S MR WONDERFULL
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2016-08-27
  • Savininkas:F. Arienti, J. Cabrera
  • JAV
Basendžis

Antra vieta

  • Basendžis
  • LV JCH COUNTING STARS INTO LIGHTNING
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2016-12-24
  • Savininkas:V. Kotovs, K. Ozols
  • Latvija
Amerikiečių akita

Trečia vieta

  • Amerikiečių akita
  • LT CH DR. WOLF RETROSPECT OF VICTORY
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2015-09-25
  • Savininkas:Justas Jakelevičius
  • Lietuva

Šešta FCI grupė

Biglis

Pirma vieta

  • Biglis
  • VIKRUS EASY TO LOVE
  • Lytis:Kalė
  • Gimimo data:2016-10-05
  • Savininkas:I. Kiškina
  • Lietuva
Rodezijos ridžbekas

Antra vieta

  • Rodezijos ridžbekas
  • JELANY RED OLIVIA GODSENT
  • Lytis:Kalė
  • Gimimo data:2016-05-01
  • Savininkas:N. Musina
  • Rusija

Septinta FCI grupė

Airių seteris

Pirma vieta

  • Airių seteris
  • INT CH, BALT JCH-CH KARMINO MADE KEEP ON GOING
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2010-02-14
  • Savininkas:A. Plečkaitienė
  • Lietuva
Kurtsharas

Antra vieta

  • Kurtsharas
  • DJANGO KEIVIENTO
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2017-04-28
  • Savininkas:I. Smilgaitytė
  • Lietuva
Trumpaplaukis vengrų vižlas

Trečia vieta

  • Trumpaplaukis vengrų vižlas
  • LT JCH BE MY SUNSHINE OF BERŽORAS
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2016-01-07
  • Savininkas:L. Naujalė
  • Lietuva

Aštunta FCI grupė

Labradoro retriveris

Pirma vieta

  • Labradoro retriveris
  • ROCHEBY OSPREY
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2017-01-08
  • Savininkas:E. Vilčiauskienė
  • Lietuva
Lygiaplaukis retriveris

Antra vieta

  • Lygiaplaukis retriveris
  • ISABELL ANT BANGOS
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2016-09-14
  • Savininkas:A. Litkauskienė
  • Lietuva
Anglų kokerspanielis

Trečia vieta

  • Anglų kokerspanielis
  • AMANDA PIENIŠKAS ŠOKOLADAS
  • Lytis:Kalė
  • Gimimo data:2015-05-22
  • Savininkas:R. Saudargienė
  • Lietuva

Devinta FCI grupė

Pekinas

Pirma vieta

  • Pekinas
  • LT-LV-EST-BALT JCH,LT-PL CH IMPERIJOS PERLAS GEMSTONE
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2016-04-27
  • Savininkas:J. Venslauskienė
  • Lietuva
Mopsas

Antra vieta

  • Mopsas
  • LT-LV JCH TRIUMPH TOMBORAN PRAMOGA SAU
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2016-04-01
  • Savininkas:G. Pšibišauskienė
  • Lietuva
Pudelis

Trečia vieta

  • Pudelis – Didysis
  • A-BOMB VILLANDER'S
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2016-03-11
  • Savininkas:I. Jauneikaitė
  • Lietuva

Dešimta FCI grupė

Saliukis

Pirma vieta

  • Saliukis – Ilgaplaukis
  • LV CH DAWWAS AL NAQAWA
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2015-08-28
  • Savininkas:A. Žunna
  • Vokietija
Slugis

Antra vieta

  • Slugis
  • AL'KHAHIRA BALTIJOS DEIMANTAS
  • Lytis:Kalė
  • Gimimo data:2017-02-28
  • Savininkas:Jelena Carik
  • Lietuva
Airių volfhaundas

Trečia vieta

  • Airių volfhaundas
  • LV CH STARRING BOY FESTINA
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2015-10-01
  • Savininkas:H. Zaube
  • Lenkija

Nepriklausantys FCI grupėms

Chodsko šuo

Pirma vieta

  • Chodsko šuo
  • NITA KIAUKA UNORAVO
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2016-07-22
  • Savininkas:D. Rimaitytė
  • Lietuva
Byverio terjeras

Antra vieta

  • Byverio terjeras
  • PANDORA LI LU MINI MAFIJA
  • Lytis:Kalė
  • Gimimo data:2017-05-15
  • Savininkas:G. Dzimidaitė
  • Baltarusija
Rytų europos aviganis

Trečia vieta

  • Rytų europos aviganis
  • ZHELANNYI DAR SHVARTZEN BLUES
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2015-12-25
  • Savininkas:A. Laivys
  • Lietuva

Veteranų konkursas

Airių seteris

Pirma vieta

  • Airių seteris
  • INT CH, BALT JCH-CH KARMINO MADE KEEP ON GOING
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2010-02-14
  • Savininkas:A. Plečkaitienė
  • Lietuva
Kontinentinis toispanielis

Antra vieta

  • Kontinentinis toispanielis – Papilijonas
  • BALT JCH,LT-LV-BY-RUS-LT KL.CH LAMONIA'S ISIDOR
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2007-11-21
  • Savininkas:I. Kuliešiene
  • Lietuva
Brabanto grifonas

Trečia vieta

  • Brabanto grifonas
  • IMGOSBULL ORIGINAL BOY
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2009-01-04
  • Savininkas:U. Buchmann, M. Kurittu
  • Suomija

Jaunimo klasė

Basendžis

Pirma vieta

  • Basendžis
  • LV JCH COUNTING STARS INTO LIGHTNING
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2016-12-24
  • Savininkas:V. Kotovs, K. Ozols
  • Latvija
Šarpėjus

Antra vieta

  • Šarpėjus
  • SECRET LINE'S RED-SUITED SUPER MAN
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2016-10-23
  • Savininkas:M. Sorsa, S.Vaatanen
  • Suomija
Labradoro retriveris

Trečia vieta

  • Labradoro retriveris
  • ROCHEBY OSPREY
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2017-01-08
  • Savininkas:E. Vilčiauskienė
  • Lietuva

Klubo gražiausias šuo

Kontinentinis toispanielis

Pirma vieta

  • Kontinentinis toispanielis – Papilijonas
  • PAPRIKA MARGENIS
  • Lytis:Kalė
  • Gimimo data:2017-10-18
  • Savininkas:A. Bakšyte
  • Lietuva
Pekinas

Antra vieta

  • Pekinas
  • LT-LV-EST-BALT JCH,LT-PL CH IMPERIJOS PERLAS GEMSTONE
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2016-04-27
  • Savininkas:J. Venslauskienė
  • Lietuva
Valų korgis pembrukas

Trečia vieta

  • Valų korgis pembrukas
  • MASTERMIND RUDENS LEGENDOS
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2017-04-04
  • Savininkas:R. Masiokaite
  • Lietuva

Nuotraukų galerija