Šunų mylėtojams ir profesionalams

Bimas.lt logo

Paieška:

Šuniuko auginimo ir auklėjimo mokykla išleido jau trečią kinologų laidą

2011-04-28
Autorius Audrius Sriubas

Gražų saulėtą balandžio 27-tos dienos vakarą, išlaikę kinologijos egzaminą, Lietuvos gyvūnų globos draugijos Kauno skyriaus šuniuko ir auklėjimo mokyklos absolventai susirinko į iškilmingą diplomų įteikimą.

Šuniukų auginimo ir auklėjimo mokyklos absolventai

Gražų saulėtą balandžio 27-tos dienos vakarą, išlaikę kinologijos egzaminą, Lietuvos gyvūnų globos draugijos Kauno skyriaus (LGGD KS) šuniuko ir auklėjimo mokyklos absolventai susirinko į iškilmingą diplomų įteikimą. Jauniesiems kinologams rankas spaudė LGGD KS pirmininkas ir kinologijos dėstytojas Karolis Masilionis bei žinoma kinologė, tarptautinės kategorijos teisėja Nijolė Zienienė.

Tai jau trečioji mokyklos kinologų laida, kurią baigė devyni absolventai. Mokslas truko 7 mėnesius. Per šį laiką buvo išklausytos paskaitos apie šunų kilmę ir istoriją, anatomiją bei dažniausiai pasitaikančias ligas, šunų veisimą, šunų parodas, sportą, šuns eksterjerą ir vertinimą parodose, dresūros pagrindus, specialų šuns paruošimą ir dar daug su kinologija susijusių temų.

Mokslai šuniuko auginimo ir auklėjimo mokykloje išsiskiria dar ir tuo, kad čia ne tik išklausomos teorinės paskaitos, bet taip pat vyksta praktiniai užsiėmimai. Štai Darius, Rytis, Arvydas ir Andrius ne tik paruošė savo šunis pagal bendrojo paklusnumo programą, bet jiems jau galima suteikti net instruktoriaus dresuotojo vardą!

Kiti absolventai žada tęsti kinologijos studijas toliau. Raimonda yra antro kurso studentė – būsimoji odontologė. Su kinologija jau buvo susipažinusi Vilniaus jaunųjų gamtininkų stotyje. Dabar laukia kada LSMU veterinarijos akademijoje bus įteisintos kinologijos studijos ir žada lygiagrečiai odontologijai toliau gilintis į kinologijos paslaptis. Edita iš Jonavos jau pabaigė mokyklą ir taip pat svajoja studijuoti kinologiją LSMU veterinarijos akademijoje.

Absolventams įteikiami diplomai