Šunų mylėtojams ir profesionalams

Bimas.lt logo

Paieška:

Tarptautinė visų veislių šunų paroda VILNIAUS ŽIEMA 2018

2018-12-25
Autorius

Antrą parodų dieną gražiausiu šunimi vėl tapo svečias iš Rusijos – faraonų šuo.

Vilniaus žiema 2018

Pakomentuoti parodą šį kartą paprašėme Lietuvos kinologų draugijos viešųjų ryšių atstovę Aureliją Staskevičienę.

„Šunų parodos ir kiti kinologų renginiai vis labiau atskleidžia beribius šuns-socialiausio gyvūno-talentus ir galimybes. Todėl galvoti, kad šunų paroda yra vien tik grožio konkursas, būtų klaidinga. Šunų parodos, ypač Lietuvos kinologų draugijos organizuojamos tarptautinės parodos, turi edukacinę prasmę- visada organizuojamas Mokymo centro stendas, kur vyksta įvairios edukacinės veiklos. Ir šiemet tris dienas vykusiame „kinologiniame maratone“ buvo galimybė pasikonsultuoti šunų auginimo ir auklėjimo klausimais, sudalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse. Gruodžio 22 d., šeštadienį, pirmą kartą buvo suorganizuotos šokių su šunimi varžybos (freestyle). Pasaulyje tai gana populiari sporto šaka, Lietuvoje ji kol kas žengia tik pirmuosius žingsnius. Ir džiugu, kad tai dar viena sritis, kur atsiskleidžia šuns gebėjimai, ryšys su šeimininku“, - sakė LKD viešųjų ryšių atstovė Aurelija Staskevičienė.

Parodos VILNIAUS ŽIEMA 2018 nugalėtojas

Gražiausiu parodos šunimi išrinktas faraonų šuo REEDLY ROAD LYNWAY iš Rusijos.

Geriausi 2018 metų vedliai

Parodoje buvo apdovanoti geriausi 2018 metų šunų vedliai.

BEST IN SHOW

Faraonų šuo

Pirma vieta

  • Faraonų šuo
  • CH REEDLY ROAD LYNWAY
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2013-08-22
  • Savininkas:Maria Evteeva, Olga Popova
  • Rusija
Leonbergeris

Antra vieta

  • Leonbergeris
  • CH AMICUS OPTIMUS VITALIS
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2012-03-06
  • Savininkas:A.V. Mikhaleva
  • Rusija
Šiperkas

Trečia vieta

  • Šiperkas
  • CH RIVENDEL'S THIEF OF HEARTS
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2016-03-11
  • Savininkas:Irina Nazarkina
  • Rusija

Lietuvos gražiausias šuo

Burbonų brakas

Pirma vieta

  • Burbonų brakas
  • LT JCH-CH IT'S THE BEST DU PECH DU CAYROL
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2013-05-09
  • Savininkas:I. Širmenienė
  • Lietuva
Taksas

Antra vieta

  • Ilgaplaukis taksas
  • CH HEPHAESTUS RUDĖ
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2013-09-21
  • Savininkas:Lilija Tranelienė
  • Lietuva
Labradoro retriveris

Trečia vieta

  • Labradoro retriveris
  • HIT OF HIT BURLESQUE
  • Lytis:Kalė
  • Gimimo data:2017-05-25
  • Savininkas:Neringa Dobrovolskytė
  • Lietuva

Pirma FCI grupė

Šiperkas

Pirma vieta

  • Šiperkas
  • CH RIVENDEL'S THIEF OF HEARTS
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2016-03-11
  • Savininkas:Irina Nazarkina
  • Rusija
Šeltis

Antra vieta

  • Šeltis
  • CH WHITE COASTAL DEEZER
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2016-06-06
  • Savininkas:Aidas Zacharka, Jurga Zacharkienė
  • Lietuva
Flamandų buvjė

Trečia vieta

  • Flamandų buvjė
  • CH CASHMIR BOUVIERY Z REGLA
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2016-12-29
  • Savininkas:L. Savkina
  • Rusija

Antra FCI grupė

Leonbergeris

Pirma vieta

  • Leonbergeris
  • CH AMICUS OPTIMUS VITALIS
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2012-03-06
  • Savininkas:A.V. Mikhaleva
  • Rusija
Juodasis rusų terjeras

Antra vieta

  • Juodasis rusų terjeras
  • CH FURMANOV IZ DOLINY VETROV
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2016-04-05
  • Savininkas:A. Goratchek
  • Rusija
Didysis šveicarų zenenhundas

Trečia vieta

  • Didysis šveicarų zenenhundas
  • GUSS FOR SEN ROSSII CLARK S FUTURE
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2017-04-12
  • Savininkas:Elena Novokschchenova
  • Rusija

Trečia FCI grupė

Keribliuterjeras

Pirma vieta

  • Keribliuterjeras
  • CH PRIDE OF AVALANCHE IZ GOLUBOI LEGENDY
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2016-05-09
  • Savininkas:N. Pecherkina, I. Vorontsov
  • Rusija
Amerikiečių stafordšyro terjeras

Antra vieta

  • Amerikiečių stafordšyro terjeras
  • IRGEN GOLD MALBORO FOR CHEBENS TEBEL
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2010-08-14
  • Savininkas:Marina Krishchuk
  • Rusija
Bulterjeras

Trečia vieta

  • Bulterjeras
  • CH FUGA ADAMANT-UA
  • Lytis:Kalė
  • Gimimo data:2016-05-26
  • Savininkas:A. Yavorskaya
  • Ukraina

Ketvirta FCI grupė

Taksas

Pirma vieta

  • Trumpaplaukis triušinis taksas
  • CH FORMULA USPEHA RAKETA
  • Lytis:Kalė
  • Gimimo data:2016-07-07
  • Savininkas:I.Yu. Khapaeva
  • Rusija
Taksas

Antra vieta

  • Ilgaplaukis taksas
  • CH HEPHAESTUS RUDĖ
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2013-09-21
  • Savininkas:Lilija Tranelienė
  • Lietuva
Taksas

Trečia vieta

  • Šiurkščiaplaukis triušinis taksas
  • CH BALTIYSKIY TALISMAN ESTABLISHMENT
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2016-11-06
  • Savininkas:Yu. Kuropatkina
  • Rusija

Penkta FCI grupė

Faraonų šuo

Pirma vieta

  • Faraonų šuo
  • CH REEDLY ROAD LYNWAY
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2013-08-22
  • Savininkas:Maria Evteeva, Olga Popova
  • Rusija
Sibiro haskis

Antra vieta

  • Sibiro haskis
  • CH QUEEN OF VANILLA SNOW DELLA CONTEA DEL NORD
  • Lytis:Kalė
  • Gimimo data:2016-10-31
  • Savininkas:Natalia Yanik
  • Ukraina
Tailando ridžbekas

Trečia vieta

  • Tailando ridžbekas
  • PANUS LEELAWADEE FOR BUA LUANG
  • Lytis:Kalė
  • Gimimo data:2017-10-25
  • Savininkas:Natalia Evsikova
  • Rusija

Šešta FCI grupė

Bladhaundas

Pirma vieta

  • Bladhaundas
  • CH ENAR LEGENDA SEVERA
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:0000-00-00
  • Savininkas:I.V. Borovikov
  • Rusija
Rodezijos ridžbekas

Antra vieta

  • Rodezijos ridžbekas
  • CH RED HOT LINE STEFANI
  • Lytis:Kalė
  • Gimimo data:2016-04-13
  • Savininkas:Tatiana Volkova, Oleksandra Mozhevielova
  • Ukraina
Vandėjos mažasis basetas grifonas

Trečia vieta

  • Vandėjos mažasis basetas grifonas
  • CH ALDIA BILLI BOM
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2016-06-04
  • Savininkas:O.A. Agapova, I.A. Antipova
  • Rusija

Septinta FCI grupė

Burbonų brakas

Pirma vieta

  • Burbonų brakas
  • LT JCH-CH IT'S THE BEST DU PECH DU CAYROL
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2013-05-09
  • Savininkas:I. Širmenienė
  • Lietuva
Veimaro paukštšunis

Antra vieta

  • Veimaro paukštšunis – Trumpaplaukis
  • D'ARGENTO VIEN AVALON USS ARIZONA
  • Lytis:Kalė
  • Gimimo data:2016-07-15
  • Savininkas:Agata Owczarska
  • Lenkija

Trečia vieta

Aštunta FCI grupė

Anglų springerspanielis

Pirma vieta

  • Anglų springerspanielis
  • CH GLAMORLY GOD SAVE THE QUEEN
  • Lytis:Kalė
  • Gimimo data:2014-11-06
  • Savininkas:Tuija Sallyla
  • Suomija
Labradoro retriveris

Antra vieta

  • Labradoro retriveris
  • HIT OF HIT BURLESQUE
  • Lytis:Kalė
  • Gimimo data:2017-05-25
  • Savininkas:Neringa Dobrovolskytė
  • Lietuva
Klamberio spanielis

Trečia vieta

  • Klamberio spanielis
  • BIMBIK'S TAILOR
  • Lytis:Kalė
  • Gimimo data:2017-07-21
  • Savininkas:Marianne Kostiainen
  • Estija

Devinta FCI grupė

Mopsas

Pirma vieta

  • Mopsas
  • RUS KARTEL TRUE LOVE
  • Lytis:Kalė
  • Gimimo data:2017-09-22
  • Savininkas:Olga Viola
  • Rusija
Pudelis

Antra vieta

  • Pudelis – Toi
  • CH EVAK'S WATERMARK
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2015-05-14
  • Savininkas:Natalia Mankova, Anna Stepkina
  • Rusija
Bostono terjeras

Trečia vieta

  • Bostono terjeras
  • CH BOSTON STYLE HEART OF BEAUTI CONQUERS
  • Lytis:Kalė
  • Gimimo data:2016-01-22
  • Savininkas:S. Safronova
  • Rusija

Dešimta FCI grupė

Rusų ilgaplaukis kurtas (Borzoi)

Pirma vieta

  • Rusų ilgaplaukis kurtas (Borzoi)
  • CH FONEZEL ZNOY EXTRIM AVANGARD
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2014-11-17
  • Savininkas:E.A. Bleze
  • Rusija
Airių volfhaundas

Antra vieta

  • Airių volfhaundas
  • CH DWAR'S VELLY O'NEIL
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2014-05-09
  • Savininkas:Larisa Blaževiča
  • Latvija
Saliukis

Trečia vieta

  • Saliukis
  • CH CINNAMON ALIUZIJA
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2016-05-27
  • Savininkas:Jurgita Kairelytė
  • Lietuva

Veteranų konkursas

Biglis

Pirma vieta

  • Biglis
  • LT CH, LT, LV, BY JCH BLIUZAS BRAVO GREITAI
  • Lytis:Kalė
  • Gimimo data:2009-10-26
  • Savininkas:R. Lukoševičius
  • Lietuva
Amerikiečių stafordšyro terjeras

Antra vieta

  • Amerikiečių stafordšyro terjeras
  • IRGEN GOLD MALBORO FOR CHEBENS TEBEL
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2010-08-14
  • Savininkas:Marina Krishchuk
  • Rusija
Škotų terjeras

Trečia vieta

  • Škotų terjeras
  • FILISITE BRASH KOH-I-NOOR
  • Lytis:Kalė
  • Gimimo data:2010-11-11
  • Savininkas:Popova V.
  • Rusija

Jaunimo klasė

Samojedas

Pirma vieta

  • Samojedas
  • RADOST ZHIZNI GALACTIX
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2018-01-22
  • Savininkas:Oksana Dombrovskaya, Marina Golodinskaya
  • Rusija
Bobteilas

Antra vieta

  • Bobteilas
  • GRILAND KEEP THE WIN
  • Lytis:Kalė
  • Gimimo data:2018-02-16
  • Savininkas:O.K. Kipina
  • Rusija
Garbanotasis bišonas

Trečia vieta

  • Garbanotasis bišonas
  • JITTERBOP TICKET TO THE HELL
  • Lytis:Šuo
  • Gimimo data:2017-09-28
  • Savininkas:Piprek
  • Suomija

Nuotraukų galerija